Wpis z mikrobloga

ktoś wyjaśni fenomen chiliz aktualnie? Największe wzrosty spośród wszystkich krypto z top100, zamiast spadać jak reszta zapierdziela do góry, czyżby w końcu inwestycje w kluby sportowe zrobiły swoje czy może the merge jako jedyne jest dla nich pozytywne? Nie śledziłem ostatnio a na przestrzeni ostatniego półtora roku wpakowałem tam z 1k w 3 czy 4 transzach, jeszcze troszkę musiałoby podrosnąć żeby wyjść na zero ale będę trzymał go tak do ok 0,5 euro w najlepszym wypadku czyli w momencie pierwszego zakupu
#chiliz #kryptowaluty #gielda #ekonomia
Krystianek2k01 - ktoś wyjaśni fenomen chiliz aktualnie? Największe wzrosty spośród ws...

źródło: comment_1663601544VpmLoHKW0TYstZch3oR8LA.jpg

Pobierz
  • 12
@perendev: czy ja wiem czy Chiliz jest scamem? dosyć przyzwoity coin, od półtora roku kręci się w top70 a od jakiegoś czasu top40 na Investingu, dla mnie to nie scam ale faktycznie jest zapewne wykorzystywany w ten sposób. Jak czytałem ich historię i plan działań to wygląda dosyć normalnie ale no wszystkiego nie wiem
@elementarz1: no fakt, Luna jest scamem oczywistym i pozycja w top10 czy top 10000 niczego nie zmienia, generalnie przyjmijmy że wszystkie coiny to potencjalny scam XD chodzi mi bardziej o to z jaką łatwością mirek stwierdził że Chiliz to "losowy scam" i zdziwiło mnie to. Też nie przypominam sobie większego oszustwa od Luny, Dogecoina czy Shiba Inu nie biorę pod uwagę bo Musk sobie zrobił kompletną zabawę rynkiem wpisami na twitterze
@elementarz1: w sensie no napisałem wyżej że czytałem ich stronę i historię, ot niczym nie wyróżniający się fintech wykorzystujący zainteresowanie sportem wśród ludzi i zaspokajający dziurę jaką są akcje klubów sportowych, to że jest top70/top40 było tutaj bardziej dowodem na to że nie jest to losowy coin w który ludzie inwestują/wrzucają kasę, nie wątpię w to że za 5/6 lat może wyjść kwas z Chiliz ale na razie nic takiego się
@Krystianek2k01: nie ma zadnych przeslanek zeby sadzic że ktos za 5 lat bedzie w ogole pamietal takiego coina. Kapitalizacja o niczym nie swiadczy, zobacz sobie ile coinow z przed 4 lat jest nadal w top100. Zobacz sobie np token LISK, albo 30 innych nonamòw z topki z 2017 roku i spojrz gdzie teraz sà