Wpis z mikrobloga

@Bipolar-: wydaje sie madre kupno obcej waluty a jak nie chcesz by tylko kisla ta kasa w obcej walucie to mozesz zaszalec i zainwestowac w jakichs etf ktory jest w obcej walucie np indeks swiatowy VWRA lub sp500 (500 najwiekszych amerykanskich spolek). Obecnie sytuacja u mnie jest kuriozalna bo mimo ze jest -6% na indeksie swiatowym to jest 300 pln na plusie bo dolar tak silny a to etf w
  • Odpowiedz
@Dietetyq: : D tak. Myśle że firma toyota warta 1,084,218,214,279.20 złotych jakoś sobie poradzi : D

To nie jakis parabank no name przeciez, ma gwarancje bankowe i stoi za nim jedna najwiekszych marek światowych, skąd to pytanie? : )
  • Odpowiedz
@agent001: To co podałeś to zapewne wartość akcyjna spółki produkującej auta a nie jakiejś lol pod-spółki z grupy kapitałowej, którą to w razie ostrej zadymy mogą zcancelować bez żadnych strat na działalności operacyjnej.

Nie jest to bank powszechnie znany i szanowany - stąd to moje pytanie.
  • Odpowiedz
@Dietetyq: ale to nie jest jakas lol spolka. Tylko bank toyoty. Tak tej toyoty, jednej z najwiekszych marek na swiecie. Bank powstal z racji na sprzedaz aut na leasing itp. ma tez gwarancje bankowe jak już mówiłem. Nie kumam o co Ci chodzi ale tam sobie myśl o tym wszystkim co chcesz.
  • Odpowiedz