Wpis z mikrobloga

@mikeelrapido przesłuchałem podcast pierwszy odcinek: 2 białorycerzy liżących sobie jaaaaja XD i próbujących przekonać się nawzajem jak bardzo red pill jest nieprawdziwy. Bardzo brzydka manipulacja w postaci przyrównywania red pilla i dikpilla(niszowe gonwo robione dla beki) do siebie. Niektórzy wola żyć w tej bajce o królewnie która na każdego czeka i nie mogą przyjąć do wiadomości ze hipergamia kobiet istnieje i są na nią dowody.
@Frankyyfrank: gwoli ścisłości, nigdzie nie przyrównuję redpilla do dickpilla, jest to równie popularne tu zjawisko i teoria, dlatego o tym w odcinku odpowiadam.

Co do białorycerzy - cóż, niczego innego w komentarzu się nie spodziewałem. :) Tak czy siak dzięki za wysłuchanie i zapraszam do słuchania dalszych odcinków. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mikeelrapido: Pomijając już treść na temat pillów która jest trochę uproszczona i miejscami trochę błędna to przerywnik jest strasznie głośny i irytujący to moment na samym początku kiedy mówicie naprzemiennie po 1 zdaniu jest bardzo sztuczny. Dużo naturalniej by było gdybyście się po prostu przestawili bez takiej przeplatanki.
@mikeelrapido: Wysłuchałem trzy raz. Z tego co usłyszałem to śmiało mogę powiedzieć, że macie powierzchowne wiadomości o bluepillu, redpillu, blackpillu itp.. Na zasadzie coś dzwoni, ale w którym kościele to nie do końca wiadomo. Jak zauważyliście pigułki dotyczą relacji między kobietą a mężczyzną. Każda stawia pytanie co powoduje, że jesteśmy atrakcyjni w oczach przeciwnej płci.

Bluepill mówi, żeby zdobyć kobietę to nie ważne jak wyglądasz jesteś niski czy wysoki, a może
@mikeelrapido: @Drmichalszuman całkiem trafnie odpisał.

Sam z podcastu kojarze też stwierdzenie, że bluepillowcy to często atrakcyni faceci z dobrych środowisk, którym związki przychodzą łatwo, są mili itp. To jest akurat średnio trafione bo wśród bluepillowców jest właśnie masa średniaków/brzydkich i niekoniecznie z najlepszych środowisk ale mieli wpojony idealistyczny obraz kobiety, który zwyczajnie nie jest realny. Nie oznacza to, że nie znają też oni innych "schematów" czyli redpilla i blackpilla a tyle,
Jeśli chodzi o same relacje z kobietami to dużo częściej to przystojni faceci są chamscy dla kobiet. Dlaczego? Dlatego, że mogą sobie na to pozwolić bo i tak mają powodzenie. Taka sama zasada jest jeśli chodzi o zachowanie facetów w relacjach z kobietami - im ładniejsza tym na więcej na niej pozwolą.


@CloudSpanner: Bzdura. Facet nawet mniej przystojny też może sobie na dużo pozwolić bo tak naprawdę nie ma z tego