Wpis z mikrobloga

Na tym tagu są ludzie którzy twierdzą, że ten leak to fake i że to GTA V na modach. Wyobrażacie to sobie? Jakiś śmieszek zbudował nowe miasto, animacje, modele postaci, cutscenki, nagrał profesjonalne linie dialogowe i motion capture też zrobił, a w dodatku zbudował narzędzia deweloperskie. Wszystko to tak bardzo nie spodobało się Take-Two, że zaczęli te materiały ze "zmodowanego GTA V" usuwać XD.

Ja wiem, że gracze zazwyczaj nie należą do tytanów intelektu, ale możecie przestać być aż tacy żałośni? XD

#gta
  • 14
  • Odpowiedz
@AntyKuc Ja dokładnie tak uważałem po obejrzeniu jednego filmiku na początku całej afery. Potem jak znalazłem więcej czasu to obejrzałem całą godzinną kompilację i jednak wygląda legit. Zwyczajnie zawsze podchodzę z dystansem do leaków w przypadku GTA, bo przed premierą każdej odsłony była zawsze cała masa fejków, które nie miały nic wspólnego z prawdą. Zawsze też Rockstar mocno dbał by nic nie wyciekło. Tym jednak coś poszło nie tak.
  • Odpowiedz
właśnie przeczytałem, że rdr 2 nie zrobiło żadnego postępu i jest zwykłą nudną gierką. Nic mnie już chyba nie zdziwi na tym wykopie


@Hi_Catch_Me: maciusiom brakuje w tej grze wybuchów, tuningu konia żeby biegał 2137km/h i mógł być kolorowy, mieć spojler i świecące oczy, laserowych broni i całego tego innego chłamu z gtaonline. nie warto z takimi nawet podejmować dyskusji
  • Odpowiedz
@AntyKuc: xD tak typie, kazda animacja - zwlaszcza te zapozyczone z kulawego juz na tamte czasy GTA V - to mocap...

I tak, nie takie #!$%@? rzeczy modderzy robili, "bo mogli". A doskonalym przykladem jak community zbudowalo sobie nawet narzedzia developerakie (np. edytor map) i zbudowalo do gry rzeczy, ktore sie org. developerom nie snily, jest PAYDAY 2.
  • Odpowiedz
@AssYas:

tak typie, kazda animacja - zwlaszcza te zapozyczone z kulawego juz na tamte czasy GTA V - to mocap...

Co ty za przeproszeniem #!$%@? XD? Fizyka ubrań, animacje podnoszenia broni, wnętrza samochodów też jest zapożyczone z GTA V?

I tak, nie takie #!$%@? rzeczy modderzy robili, "bo mogli".


Oczywiście, bo community też odwzorowywało w idealnym rockstarowym stylu całe miasto. Gościu tutaj się zgadzają wszystkie ważne dzielnice i budynki z Miami
  • Odpowiedz
@AntyKuc: nie, czesto to byl takze rodzaj ich portfolio. Co do mapy nie widzialem wszystkich filmikow, wiec moze jest jak mowisz, wypowiadam sie w oparciu o filmik z kawalerki. Gdzie chodzenie w kuckach z wypieta dupa przypomina to pokraczne gowno-skradanie z V, a reszta animek tak 50/50mnie zmienia to faktu, ze uzycie starych animek czy modeli jako placeholderow nie byloby niczym dziwnym, ale po prostu nie pozwala to obalic tezy o
  • Odpowiedz