Wpis z mikrobloga

Jestem zmęczony. Bardzo wymęczony, pracą nocami, krzykami, wymaganiami mojego dziecka. Karmię synka. Żona w szpitalu na chemii od półtora miesiąca. Mam więcej kasy niż potrzebuję. z chęcią bym z kimś popisał jak młodego położę spać ok 20. Także #ama i #rozdajo. Najciekawszy moim zdaniem, losowy oraz najbardziej plusowany komentarz dostaną blika na 200 PLN. Bez ludzi śledzących i udzielających się w patotagach, z takimi gadać nie chcę. Co u Was słychać, co byście chcieli o mnie wiedzieć?
  • 183
co byście chcieli o mnie wiedzieć?


@dupinka5000: po jakich objawach wykryto chorobe?

Ale jeśli chcesz o coś zapytać to wal śmiało :)


@clas:

Przed i po „lżej”. Karmienie, robienie jedzenia (ryby, kiszonki, zakwasy) wszytko co wspomaga, ale bez szamanizmu. Strach co będzie jak się nie uda (rzadki rodzaj nowotworu, jej siostra spadła z rowerka 1,5 wcześniej na inny rodzaj nowotworu. Późno odkryty).


@clas: to samo pytanko do mireczka.
Po
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dupinka5000: Pierwszy raz chyba widziała kraba w odcinku świnki peppy, ale w Blaze i megamaszyny były takie kraby na kółkach i od tamtej pory wszystko jest w kraby. Zabawki do piasku, ubrania, naklejki z krabami, resoraki w kształcie krabów. Czasem chodzi bokiem, rusza dłońmi jak szczypcami i mówi 'ścipu ścipu' XD Twój młody też pewnie za chwilę zacznie coś odbobaszać nowego. To się dzieje tak nagle, jakby się dzieciakom jakiś zupełnie
@shitty_support: Cieszę się że nie jesteś już z tym sama. Ta Twoja mała to musi być niezły urwis skoro taka rezolutna? Mam nadzieję że nie daje Ci w kość za bardzo.
Niesamowite jest to co piszesz. Serio ciekawi mnie jaki mój będzie za pół roku. Już teraz mógłby ciagle się bawić ale jeszcze nie artykułuje słów raczej. Ale chyba większość głosek już opanował.
Bardzo Ci dziękuję za rozmowę i zaangażowanie wczoraj.