Wpis z mikrobloga

Jestem zmęczony. Bardzo wymęczony, pracą nocami, krzykami, wymaganiami mojego dziecka. Karmię synka. Żona w szpitalu na chemii od półtora miesiąca. Mam więcej kasy niż potrzebuję. z chęcią bym z kimś popisał jak młodego położę spać ok 20. Także #ama i #rozdajo. Najciekawszy moim zdaniem, losowy oraz najbardziej plusowany komentarz dostaną blika na 200 PLN. Bez ludzi śledzących i udzielających się w patotagach, z takimi gadać nie chcę. Co u Was słychać, co byście chcieli o mnie wiedzieć?
  • 183
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dupinka5000: urwis, w miejscu nie usiedzi. Łobuzuje ze starszym kuzynostwem. Zaczyna 'bunt dwulatka' i czasem wszystko jest 'na nie', ale próbujemy temperować wszystkie zapędy i tłumaczyć. Czasem daje w kość jak się uprze, taki etap, chociaż mnie było dużo ciężej na początku, jak spałam na raty albo wcale. W zamian za to, że młoda dużo gada to ma problemy z innymi rzeczami, które inne dzieci już potrafią (ale tym się człowiek
NAJBARDIEJ PLUSOWANY KOMENTARZ
Najbardziej plusowany jest ten komentarz użytkownika @clas chociaż mój chwytający za serce komentarz ze zdjęciem rąk deptał mu po piętach. Cieszę się że to clas wygrał w tej kategorii ponieważ konkurował w moim sercu z Mirabelką jeśli chodzi o BLIKa uznaniowego a tak to nie mam dylematu. Gratuluję :) Odezwij się tutaj lub na priv co z tą kasą robimy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@dupinka5000: Bardzo mi miło, ale nie mogę przyjąć takiej nagrody. Kup młodemu jakiś pociąg z lego duplo i składajcie razem. Można wozić na nim inne zabawki i robić wyścigi. My mamy 'pociąg z cyferkami' i 'pociąg ze zwierzątkami' (pic rel). Fajnie rozwija sprawność rączek (chociaż na początku sporo się młoda frustrowała, że klocki same magicznie nie wchodzą na miejsce ;)
Pobierz
źródło: comment_1663584045CCrrKQKdPGhTQtuS8l15YE.jpg
NAJBARDIEJ PLUSOWANY KOMENTARZ

Najbardziej plusowany jest ten komentarz użytkownika @clas chociaż mój chwytający za serce komentarz ze zdjęciem rąk deptał mu po piętach. Cieszę się że to clas wygrał w tej kategorii ponieważ konkurował w moim sercu z Mirabelką jeśli chodzi o BLIKa uznaniowego a tak to nie mam dylematu. Gratuluję :) Odezwij się tutaj lub na priv co z tą kasą robimy.

@dupinka5000: na początku odrzuciłem propozycje ale dupnika mnie
@shitty_support: Mój też sporo się nafrustrował przy swoich pociągach i układankach. To może jakaś zrzutka albo fundacja? Albo tak jak clas, prezent dla (małej) różowej? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BTW. W wyniku rozmów z Wami wczoraj kupiłem mu już konewkę ładną. Jak mu więcej kupię to się przyzwyczai i będzie lipa :D