Wpis z mikrobloga

Jestem zmęczony. Bardzo wymęczony, pracą nocami, krzykami, wymaganiami mojego dziecka. Karmię synka. Żona w szpitalu na chemii od półtora miesiąca. Mam więcej kasy niż potrzebuję. z chęcią bym z kimś popisał jak młodego położę spać ok 20. Także #ama i #rozdajo. Najciekawszy moim zdaniem, losowy oraz najbardziej plusowany komentarz dostaną blika na 200 PLN. Bez ludzi śledzących i udzielających się w patotagach, z takimi gadać nie chcę. Co u Was słychać, co byście chcieli o mnie wiedzieć?
  • 183
@clas: nie nie. Wszystko gra, jestem Ci mega wdzięczny. Nie spodziewałem się że z
kimś tak popiszę jak z Tobą. Cieszę się że ten post wrzuciłem. Teraz mi znacznie raźniej i kilka dobrych rad nawet dostałem.
Też jestem zmęczony a jeszcze commita trzeba wypchać i builda puścić. Może PR takiemu leszczowi jeszcze w końcu klepnę bo tydzień za mną latał.
@copernicusXX: Dzięki! Sporo mireczków którzy mi odpisują tu lub na priv ma trójkę, fajna duża rodzinka :)
Catering to mam od rodziny i „moich” ukraińskich rodzin Opiekę podobnie, ale do sprzątania to fajny pomysł :) Może moją panią od okien poproszę o „rozszerzenie oferty” ( ͡º ͜ʖ͡º)
@kolotego: zapomniałem o tym wspomnieć a potem dodałem niżej.

Po raz trzeci oglądam Ślepnąc od Świateł. Do tego nadrabiam polskie Office i na bierząco jestem z Rodem Smoka ( ͡° ͜ʖ ͡°) A pierścienie władzy to wiadomo, do kosza.

Co możesz polecić?
@dupinka5000 zdałem sobie sprawę, że rodzicielstwo jest przereklamowane. Jak słyszę, że to piękny okres i jeszcze za tym zatęsknię, to śmieje się przez łzy i mam chęć dać w ryj. Może to się zmieni, bo lubię z pasożytami spędzać czas jeśli jest on spędzany na moich warunkach. Zaś ich warunki spędzania czasu, to ciągle gile, Ryki w nocy, ryki przy lekcjach, etc. Dom to jak druga szychta w kopalni.

@dupinka5000: jak lubisz wciągające i akcje to coś w stylu dom z papieru czy https://upflix.pl/serial/zobacz/24-godziny-2001 dosc podobnie scenariuszowo i bez myslenia :) wiec od biedy mozna cos przy tym robic, co do podzielności ja poza prostą pracą fizyczną, ew jakimis testami prostymi czynnosciami tez raczej nie, a taki serial wszystko spowalnia i tak ;) seriale to mega nałóg nie wiem czy nie lepiej czas na coś innego poświęcic aczkolwiek trochę perełek