Wpis z mikrobloga

Jeżeli miałbym być szczery to afera z dziś przysporzyła mi ogrom szczęścia i uśmiechu na twarzy. Nie dla tego że jako ogromny fan serii aktywny na scenie modderskiej od wczesnych lat dwutysięcznych dowiedziałem się jak wygląda nowa część wielce wyczekiwanej odsłony gta czy jej nowe mechaniki. To zadowolenie z racji nieszczęścia i niekomfortowej sytuacji dla rockstara i take2 - Dzisiejszy dzień to istna karma za to wszystko co zaczęli czynić od czasów premiery GTA V bo to właśnie ten okres kiedy studio obrało chorą taktykę i stwierdziło że zamiast w jakość pójdą w statystyki i kaske po trupach (trupem można tu nazwać serię gta ale także zainteresowanie rozszerzeniami do rdr2) Olewanie fanbase'u, szczucie pozwami sceny modderskiej, zniszczenie serii grand theft auto przeistaczając ją w futurystyczny poligon wojny z rakietowymi motorkami i laserowymi broniami . Wypuszczanie na okrągło pustego contentu by wyłącznie doić ludzi z kasy na mikropłatnościach - dodawanie mechanik które celowo uniemożliwiały ci wykonania zadań podczas misji w gta:o , downgrade gta v na rzecz mechanik online , wypuszczanie kilkukrotnie tej samej gry (gta v) , tani skok na kasę w postaci definitive edition , gta+. Było tego ogrom... ambitnego rockstara z polotem już nie ma i raczej nie będzie, kluczowe osoby odpowiedzialne za kultowe produkcje sami odeszli od tego ścieku a rockstar to już tylko wspomnienie o perfekcyjnych produktach które przeistoczyło się w marionetkę Take2. Każdy kto siedzi w gta/rdr od dłuższego czasu i nie jest zwykłym kanapowym graczem który włącza te tytuły casualowo dobrze wie że rockstar już dawno postradał zmysły na czego dowód ciągle obserwujemy ich fikołki. Rockstar to już nie ta sama firma co 15 lat temu, zapomnijcie że oni wrócą do tworzenia jakościowych produktów bo ukierunkowali się w jak najbardziej nachapanie się na ludzi bazujących na sentymencie serii której klimat studio samo uśmiercił. Nawet na tych nagraniach które wyciekły z dev-builda widać że nie raczyli zrobić sporego uaktualnienia r.a.g.e czy handlingu pojazdów z normalną fizyką zawieszenia tylko dalej jest to ten sam kartonowy badziew z gta v gdzie koło zerojedynkowo wskakują na krawężnik ( ͡° ͜ʖ ͡°) To tylko ułamek problemów które Serdecznie polecam ten kanał który porusza wszystkie bolączki o których napomknąłem powyżej i inne tego typu zagadnienia związane z gta/rdr/rockstarem i take2 : https://www.youtube.com/c/DarkSpaceStudios - Tak jak rockstar pluł każdemu w twarz tak teraz spotkała ich należyta karma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gta6 #gta #grandtheftauto #gtavi #gtav #gtaonline #gta5 #rdr2 #gry #pcmasterrace
s.....y - Jeżeli miałbym być szczery to afera z dziś przysporzyła mi ogrom szczęścia ...
  • 10