Wpis z mikrobloga

@Dusk_Forest77: połowa takiego mieszkania to korytarze i schody akustyka że cokolwiek powiesz na dowolnym piętrze każdy słyszy, jak w serialu rodzice hbo gdzie chociaz są wielkie przezroczyste ale i tak jest niezle poj@#$ane mieszkanie i jakieś kotarki, szafy do oddzielania przestrzeni i siedza na sluchawkach bo inaczej sie nie da... normalni ludzie wymagaja osobnych zamykanych pomieszczen bez slyszenia innych non stop :D chore... jeszcze pewnie 4 pietro bez windy i dzieki
@321_654: Aha, czyli to taki 4-6 rodzinny budynek, parter jedna rodzina, piętro druga. Takie znam. Nie lubie krytykować czyichś decyzji jeśli mu siępodobają, ale chyba się nie obrazisz jak napiszę co myśle. Tego typu lokal mieszkalny to najgrsza opcja do wyboru, ze wszystkich. Łączy wszystkie wady mieszkania i domu, zaleta jest taka że cena niezła jak na metraż no i będzie gdzie auto postawić. Jabym poszedł w stronę klasycznego duzego mieszkania
@321_654: Nie meiszkałęm nigdy w takim miejscu ale czasem bywałem

- te nieszczene schody, ani to wygodne ani tanie, coś tam wnieś większego to już problem
- większe straty na cieple niż w klasycznym mieszkaniu zimą
- latem jeśli poddasze to raczej klima potrzebna
- niby jest ogródek ale tarasu nei zrobisz bo na dole masz tylko schod z drzwiami, ja osobiście nie lubie jak kto mnie ktoś widzi jak siedzę