Wpis z mikrobloga

@Wuchoda: Pod żadnym pozorem nie bierz Mex rent a car. Oszuści i naciągacze- jedyne miejsce gdzie miałem problemy z wypożyczeniem auta. Na całym świecie biorę przez pośrednika autoeurope i to jedyna firma z która były cyrki. Ostatecznie zaczepiła mnie babka z firmy obok (pośrednik kolejny) i zapytała za ile miałem wykupione i za tyle samo załatwiła mi inne auto.
@Wuchoda rok temu brałem w Avis na lotnisku w cancun i było git. Nie robili problemów że mamy swoje ubezpieczenie.

Natomiast blokadę na karcie kredytowej i tak zrobili. Nie wiem czy da się to jakoś obskoczyć
@Wuchoda: Byłem na Jukatanie parę lat temu i ponieważ ekipa była większa brałem busa, wszystko było spoko a koszty OK, ale Ci nie pomogę, bo po prostu nie pamiętam już co to była za firma. Natomiast musisz pamiętać, że tam się jeździ inaczej... Trzeba mieć oczy dookoła głowy. Brałem też w wielu innych częściach Meksyku. Np w stanie Hidalgo brałem samochód bezpośrednio z hotelu. Fajny był, Dodge Avenger, czarna zajebista limuzyna