Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Cygan_Wojtus: wszystkie te pseudogale to syf najgorszego sortu, a oglądanie (i tym bardziej płacenie za to) jest idiotyzmem. Najgorsze jest to, że ich widzom za żadne skarby tego nie przetłumaczysz, oni przecież "oglądają to hehe dla beki".

@kidi1: Czyli mówisz, że zachwycanie się największą patologią sprawia Ci przyjemność?
  • Odpowiedz
@kowalzmetina: > Czyli mówisz, że zachwycanie się największą patologią sprawia Ci przyjemność?

@kowalzmetina: Największą patologię to widzę tu w komentarzach jak to jeden Mirek wyżej zauważył i nie jest zachwycająca a wręcz smutna.
  • Odpowiedz
Wyznaczamy sobie wysokie standardy etyczne. Ostatnio oburzyliśmy się, że market budowlany kontynuował biznes w Rosji, albo że jakaś restauracja nie wpuściła psa towarzysza osoby z autyzmem. Dlaczego do ch#ja wafla nie możemy cisnąć po widzach frikfajtów, patostreamów, skoro ich rozrywka jest po prostu zgniła?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Czy ja wiem? W życiu nie spotkałem się z tym tematem poza wykopem.

@aegispolis:
Może nie wychodzisz z domu za często, albo masz więcej niż 30 lat. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@LebronAntetokounmpo:

Dlaczego do ch#ja wafla nie możemy cisnąć po widzach frikfajtów, patostreamów, skoro ich rozrywka jest po prostu zgniła?


Pewnie, że możesz, tylko w momencie ciśnięcia ich wychodzisz na tak samo patologicznego jak rozrywka, którą się raczą. Wyzwiskami nie sprawisz, że ludzie przestaną to oglądać. Podobnie z ludźmi cisnącymi po wyborcach danej partii i oczekujących, że dzięki wyzwiskom nagle staną się wyborcami innej.
  • Odpowiedz
@kidi1: O kurcze, ale z ciebie comedy king! No przecież jak ktoś się z tobą nie zgadza, to pewnie lewak, a jak lewak, to ma nieokreśloną płeć :-DDDD Cnie mati??? ŚMIESZNE :-DDD

@Dlkvv: Trochę trafiłeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Choć nie znaczy to, że nie mam młodszych znajomych. Za to łatwo jest wpaść w taką wykopową bańkę i zapomnieć, że tu jednak zupełnie inne zajawki niż
  • Odpowiedz
O kurcze, ale z ciebie comedy king! No przecież jak ktoś się z tobą nie zgadza, to pewnie lewak, a jak lewak, to ma nieokreśloną płeć :-DDDD Cnie mati??? ŚMIESZNE :-DDD


@aegispolis: Nie. Nie mieszam wszystkiego w politykę i tagi polityczne mam zablokowane. Jestem tolerancyjny. To OP się przypiernicza do ludzi bo oglądają i komentują to na co maja ochotę. To nie jest ich wina, że Wykop tak działa. Taka trochę
  • Odpowiedz
Nie. Nie mieszam wszystkiego w politykę i tagi polityczne mam zablokowane. Jestem tolerancyjny.


@kidi1: No widać po twoich wpisach w tym wątku xD Przecież ty plujesz jadem na wszystkich dookoła, aby tylko zrobić z siebie jak największego pajaca.

P.S. jak chcesz zgrywać neutralnego politycznie, to trochę się zdradzasz takimi tekstami z widzeniem komunizmu wszędzie, gdzie go nie ma. I tak wiemy, że to wy konfiarze.
  • Odpowiedz
@roleyth: Op ma pretensje do garbatego, że ma proste dzieci. To nie wina fanów freakfightów, że wykop tak działa, ale trzeba się zesrać na kacu rano bo jego ulubiona stronka jest pusta.
  • Odpowiedz