Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 166
811 772 + 108 = 811 880

Wycieczka po 16 nowych kwadratów przy Brzegu Dolnym. Prognoza pogody nie napawała optymizmem, długo się zastanawiałem czy wyjść z domu. Dzisiaj do tego wyjścia musiałem się trochę zmusić, bywa i tak ;)

Przez pierwszą połowe drogi silny wmordewind, tak miało być.
Od 30km w lasach między Urazem - Brzegiem Dolnym - Obornikami Śląskimi sporo osób którzy wybrali się na grzyby, często wracali z pełnymi koszykami. Ja nie umiem w grzyby, ale cieszy się, że innym sprawia to przyjemność.
Od 35km wbijam na połowę niebieskiej pętli (Szlak Jodłowy) którą bardzo lubię. W Rościcławicach rozbawił mnie trochę widok dwóch panów którzy wracali ze sklepu. Kupili to co najważniejsze, czyli kajzerki i pół litra XD
Za 48km zaczynają się pierwsze leśne/polne kwadraty, ogólnie było więcej mokrego piasku niż przypuszczałem.
+- 55km to nagłe oberwanie chmury. Ja: Oczywiście na otwartym polu :D Później jazda nie była już tak komfortowa z basenem w butach, ale przynajmniej koniec wmordewindu.
Na 80km znajomy miły zapach którego myślałem, że w tym roku już nie poczuję. Pole rzepakowe :)

#rowerowyrownik #rower #ruszwroclaw #rowerowywroclaw #gravel

Skrypt | Statystyki
donmateok - 811 772 + 108 = 811 880

Wycieczka po 16 nowych kwadratów przy Brzegu Dol...

źródło: comment_1663439114x6PagPemaDtIpt0dFLHi4F.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach