Wpis z mikrobloga

Tak samo jak możesz się wyzywać ze swoim kumplem od najgorszych, ale jak zrobi to ktoś obcy, to nie brzmi to już tak samo, nawet jeśli też tylko żartuje


@strfkr: I właśnie o to mi chodzi. I to nie zależnie jakiego słowa użyjesz. Pisząc nejger nie kieruje tego słowa do nikogo konkretnego. Jeśli użyłbym tego słowa przy obcej (czarnej) osobie, to szykowałbym sie na wpi##dol - to chyba logiczne.
@Mr_3nKi_:

I właśnie o to mi chodzi. I to nie zależnie jakiego słowa użyjesz. Pisząc nejger nie kieruje tego słowa do nikogo konkretnego


Właśnie nie o to chodzi xD Nie odnosi się to tylko do konkretnych osób, ale też całych grup. Na wykopie cały czas się mówi, że Polacy to debile, idioci, itp. przy każdej okazji, ale jeśli na Ausschachtung.de by chociaż połowę tego pisali o Polakach po niemiecku, to byłaby
Właśnie nie o to chodzi xD Nie odnosi się to tylko do konkretnych osób, ale też całych grup. Na wykopie cały czas się mówi, że Polacy to debile, idioci, itp. przy każdej okazji, ale jeśli na Ausschachtung.de by chociaż połowę tego pisali o Polakach po niemiecku, to byłaby międzynarodowa afera


@strfkr: Ty masz swoje zdanie, ja swoje.
@strfkr: XD Najlepsze jest to, że GINGER właśnie to była pierwsza rzecz, która mi przyszła do głowy z tych liter. I sie zacząłem zastanawiać czemu prawica robi aferę o imbir...