Wpis z mikrobloga

Przecież jesteście mistrzami w wyśmiewaniu kat0li.


@Mr_3nKi_: dzięki za słowa uznania, ale niestety jak przegniesz z rzułtom mordom to też spadnie.

Spróbuj np. wstawić mema o brutalnym faulu i gwarantuje Ci że poleci jesli ktoś zgłosi
  • Odpowiedz
@Mr_3nKi_: Już kolejne zesrańsko o katolicyzm, naprawdę ta religia cię nie obchodzi bo zarzekasz się za każdym razem. Z drugiej ręki straszny masz weltszmercen gdy ktoś obraża kościółek i jego hierarchów. XD
  • Odpowiedz
@strfkr: ciekawe, ze jak mirek tutaj wrzuca od roku Angielskie idiomy i w każdym jest obrażanie papieża to jakoś nikt nie tworzył posta, ze nieśmieszne, ze się przejadlo itp. a teraz nagle zakazane literki zaczęły przeszkadzać a lewi cieszą sie, ze postujacy są banowani xD
  • Odpowiedz
@strfkr: chodzi głównie o częstotliwość. Widziałem te zachowania na tym portalu już naprawdę dużo razy, od minimum kilku miesięcy. Używam internetu od 2005 i naprawdę, wiem kiedy coś się zaczyna starzeć i być nieśmieszne. Jak to zobaczyłem pierwszy raz - to się uśmiechnąłem, spoko rzecz skoordynowali się i wyplusowali. Drugi, trzeci piąty - no ok, ale to jest ciągle to samo. Dwudziesty - zieeeeew. Setny - #!$%@?, wy celowo wrzucacie
  • Odpowiedz