Wpis z mikrobloga

@Mr_3nKi_: Po dziś dzień powstało wiele przeróbek oraz przeróżnych wersji memów z papajem, niektóre śmieszą jednych, a inne drugich, spamowanie tymi literkami to jedno i to samo nieśmieszne, przeruane do granic możliwości gówno, może na początku to mogło faktycznie być dla kogoś zabawne, ale po 2137 zapostowaniu tego teraz już jest nieśmieszne i nudne. Wykopki jak zwykle muszą zajeć mema i spamować nim aż do znudzenia i obrzydzenia. Przynajmniej
@Mr_3nKi_:

Kto najbardziej reaguje? Białasy z wykopu xD I to mnie najbardziej rozwala. Tu nie chodzi o murzynów, lecz o was xD


A kto ma #!$%@? reagować na wykopie, gdzie jest ze 3 czarnych użytkowników na krzyż xDD. To właśnie pokazuje jak bezmyślnie wykopki kopiują memy z USA. I nie, neuropków to też nie triggeruje, tylko bezbecki spam jest irytujący. To całe trollowanie i triggerowanie wygląda tak:
strfkr - @Mr3nKi: 

 Kto najbardziej reaguje? Białasy z wykopu xD I to mnie najbardz...

źródło: comment_16634266294Yx5SB9D90U0WPUncfj3SO.jpg

Pobierz
Przyznaje bez bicia - memy z papajem są dobre, ale wasz płacz z powodu literek to przesada xD


@Mr_3nKi_: Ale gdzie ty płacz widzisz? Jak sam widzisz, posty są ściągane za spam. Repostowaliście ten super śmieszny, rasistowski żarcik tak często, że moderacja zaczęła to usuwać. Oczywiście zgodnie z instynktem stadnym godnym ptaków dodo wykopowa inteligencja zaczęłą repostować to samo jeszcze częściej, a my zgłaszać, przy okazji pozbywając się kilku trolli z
@Mr_3nKi_:

A co jeśli jestem murzynem i używam tego słowa?( ͡º ͜ʖ͡º)


Dobre pytanie, dzisiaj już też widziałem jakiegoś geniusza, co lamentował, że czarni mogą używać "n****r" a reszta ludzi nie. Przecież to niesprawiedliwe, hipokryzja, totalitaryzm i 1984. Jeśli rzeczywiście chcesz się dowiedzieć, to sprawa jest prosta i dotyczy też innych obraźliwych określeń:

Przedstawiciel danej grupy może używać danego pejoratywnego określenia, bo wiadomo, że używa go