Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie zgodzę się z tym, że kobiety to tylko szukają silnego, przystojnego samca i gardzą słabymi, delikatnymi facetami. Wedlug #blackpill jak okażesz słabość albo nie jesteś dynamicznym oskarkiem hunter eyes to już przegrałeś. Istnieje wiele kobiet, które gdy jesteś na dnie to wyciągną cie z bagna. Zaakceptują to, że jesteś #przegryw a co więcej zobaczą w tobie swój ideał i nie będą chciały innego. Mają gdzieś jakieś schematy i bez problemu zapłacą za siebie, pograją z tobą na konsoli czy pójdą z tobą i twoimi kolegami na piwo bez żadnych dram. Jest tylko jeden malutki szczegół panowie.. takie kobiety są już zajęte. Każdy kto ogarnia rynek matrymonialny już dawno wyczaił, że takie kobiety są wartościowe i czym prędzej wchodzą z nimi w poważny związek już na etapie szkolnym a mniej więcej w okresie studiów lub po biorą z nimi ślub. To co zostaje na rynku to niechciany materiał i to się rzuca w oczy. Nie przypadkowo na aplikacjach siedzą panny po kilka lat i dziwnym trafem żaden jej nie pasuje (czytaj: każdy od niej ucieka jak najdalej). Zawsze mnie zastanawiało jak to jest, że najlepiej dogaduje się z zajętymi a nagorzej z singielkami - one po prostu naturalnie mają fajny charakter i automatycznie cie do nich ciągnie, chce się z nimi przebywać. Obecnie jestem na studiach na kierunku, na którym jest sporo lasek. Fajnie co nie? No właśnie nie. Większość jest zajęte a fejsbuk pokazuje, że swoich chłopów poznały będąc nastolatkami dawno za czasów szkolnych. Na palcach jednej ręki mogę policzyć laski w związkach krótszych niż 3 lata. Cała reszta to zwykłe chłopy z ich miejscowości poznani wieki temu i tak zostalo. Dlatego nikt nie daje j#bania, że jak wykopki ślub to przeżytek albo czarne scenariusze bo laska i tak zdradzi - oni są pewni siebie bo znają się latami. Liczenie na to, że ich zdradzą w wielkim mieście bo poczują wolność albo zobaczą hiszpana to #cope do kwadratu xDˣᴰ

#slub #zareczyny #takaprawda #zwiazki #relacje #tinder #seks #niebieskiepaski #rozowepaski ♯studia #podrywajzwykopem #redpill #bluepill #tfwnogf #samotnosc

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63258ca7d9b963ed8f168951
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Nie zgodzę się z tym, że kobiety to...

źródło: comment_1663413802hwmZF25JfGGRdNe3OxXc5C.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
Stwierdzam bluepillowe zapalenie mózgu. Beciak nawet jeśli wejdzie w związek to ma reglamentowany seks, jest zdradzany, a jak weźmie ślub to prędzej czy później będzie rozwód i płacenie alimentów. I jeszcze wiara w to, że na tinderach siedzą jakieś złe kobiety, których nie spotkasz na ulicy. I pisz ze swojego konta na przyszłość żebym wiedział kogo dodać na czarno.
  • Odpowiedz
Beciak nawet jeśli wejdzie w związek to ma reglamentowany seks, jest zdradzany, a jak weźmie ślub to prędzej czy później będzie rozwód i płacenie alimentów


@RyouNarushima: Wiesz skąd się biorą beciaki czy nadal nie pojmujesz?

I jeszcze wiara w to, że na tinderach siedzą jakieś złe kobiety, których nie spotkasz na ulicy. I pisz ze swojego konta na przyszłość żebym wiedział kogo dodać na czarno


@RyouNarushima: No tak, pewnie ta
  • Odpowiedz
@eldzej_10:

Wiesz skąd się biorą beciaki czy nadal nie pojmujesz?


Oświeć mnie. Wiem tylko, że pieniędzmi i uległością nie kupisz pożądania.

chociaż z kilometra jedzie od niego fetorem


Ale ja się dzisiaj myłem...
  • Odpowiedz
Oświeć mnie. Wiem tylko, że pieniędzmi i uległością nie kupisz pożądania.


@RyouNarushima: Pewność siebie. Mówi Ci to coś?

Ale ja się dzisiaj myłem...


@RyouNarushima: Możesz pachnieć nawet najlepszymi perfumami i wyglądać jak chad ale z podejściem w stylu "blokuje go bo nie mówi blackpillem" będziesz odrzucał innych bardziej niż menel w autobusie bądź skunks.
  • Odpowiedz
ty tak na serio przeciez wystarczy przeczytac 4 zdania żeby stwierdzic ze to bajeczki


@Wazdusciel: Poznawanie się w dzieciństwie, piaskownicy a poznawanie się w wieku 25-30 lat to zupełnie dwa różne światy. Oczywiście trzeba jeszcze mieć dużo farta żeby trafić na właściwą osobę już w czasach szkolnych. Większość się śmieję z nastoletnich miłości i związków, ale prawda jest taka że takie związki są najbardziej trwałe. Ludzie poznają się w wieku szkolnym,
  • Odpowiedz
mozesz wygladac jak menel ale jak masz morde chada zreszta morda chada załatwia wszytsko i reszta nie ma wiekszego znaczenia


@Wazdusciel: Morda chada załatwia wszystko? Reszta nie ma znaczenia? xD Dobra ogarnijcie się jeden z drugim bo to żałosne jest czytać takie wypociny z waszej strony xD
  • Odpowiedz
to gdzie te kobiety nie ma bo takie nie istnieja


@Wazdusciel: Znam dwa przypadki znajomych:

Jeden kolega w wieku 19 lat - wpadł w złe towarzystwo, zaczął ćpać, rzucił szkołę itp. Ogólnie wydawało się że cięzki przypadek. Pojechał na wakacje pracować i tam w pracy poznał laskę i są razem a on się życiowo ogarnął (gość może jest przystojny ale ma tylko 170 cm wzrostu)

Drugi przypadek - znajomych 22 lata
  • Odpowiedz
nie wiem dla mnie takie historiie to bajeczki albo niepodałes jakis istotnych szczegółów


@Wazdusciel: Nie miałem powodu by zmyślać. Sam byłem w szoku. Ale szacun że im się udało. Jakich szczegółów potrzebujesz?
  • Odpowiedz