Wpis z mikrobloga

Miruny. Kupiłem niedawno takie moto kawasaki er6f 650 z 2007r, z przebiegiem 40k km. Dałem 8000zł. Po zakupie zrobiłem serwis, który wyszedł mi 1000zł. Przejechałem na nim 5000km w miesiąc. Ogólnie śmiga i jestem zadowolony ale oddałem go do serwisu dzisiaj na zimowanie podczas którego będzie robione kilka rzeczy jak regulacja luzów zaworowych i wymiana tarcz. Wszystko wyniesie mnie ponad 5000zł. Tak się zastanawiam teraz czy nie lepiej było sprzedać i poszukać czegoś nowszego za wiekszą kwotę. Z drugiej strony będę miał sprawdzony i odpicowany. #motocykle
Pobierz Soutaiseiriron - Miruny. Kupiłem niedawno takie moto kawasaki er6f 650 z 2007r, z prz...
źródło: comment_1663363753ecGL1xaVnBdmbQkqyinl4w.jpg
  • 26
@Soutaiseiriron nominalnie pewnie mają 6 więc do limitu zostało Ci jeszcze 20k km. Jeśli brakuje im jeszcze 0,5mm do limitu to następny sezon raczej objezdzisz.

@Glenroy wystarczy, że moto z Włoch a gosc mieszkał w górach. Albo często jeździł na jazdy doszkalające, nawet proste ćwiczenia na torze potrafią dać się we znaki hamulcom.

Jak mieszkałem w pl to pomimo mieszkania stosunkowo blisko gór, zawsze kończyła mi się Opona na szczycie. Teraz mieszkam
@bystrygrzes: wymieniam tarcze już bo w maju jadę do Włoch i Francji. 10k km trasa. Kazałem robić full serwis bo chcę mieć moto tip top na wyjazd. Opony mam jeszcze na 5k km ale może uda się wymienić gdzieś po drodze.

Motocykl w 2018r został sprowadzony właśnie z Włoch z licznikiem 38k. Drugim właścicielem była kobieta z Podkarpacia co tylko nim w Bieszczady jeździła. Zaszła w ciążę i potem motor stał
Nie chce mi się też wierzyć, że producent obliczył żywotność tarcz na 80k jeśli silniki są pewnie liczone na 150-200k


@bystrygrzes: Nawet nie zdajesz sobie sprawy, ile moto jeżdżących w PL jest już dawno po tej żywotności i dalej pracują bez zastrzeżeń ;).

Co do spyrania tarcz, miałem 5 lat FZS-a, którym jeździłem po 8-10kkm rocznie, jeździłem po PL i Europie, z kuframi, plecaczkiem, stosując trail braking, klocki przód tylko sintermetal
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soutaiseiriron: mam horneta z wątpliwym przebiegiem 63kk i tarcze są w dobrym stanie, oryginały.
5k za serwis to jakaś masakra panie, może się dogadaj i ty im dostarcz części na których będą pracować bo wydaje mi się że tutaj są ukryte koszty.