Wpis z mikrobloga

Zaor w poniedziałek ogłosił szumnie rozpoczęcie kolejnego rana z 3 mln na koncie. Ogłoszenie miało nas zachęcić do śledzenia poczynań i zdolności trejderskich, co też niektórzy czynili, w tym ja. Skorzystałem z okazji i zachęty Rafałke

Niestety po niecałych 48h (wtorek wieczór) nastąpił koniec live z runa. Drugi i ostatni stream kończy się na otwartej długiej pozycji na NQ100 i stracie 820.000 zł. (https://youtu.be/ELwj7IqWzxg?t=30601)

Strata wynika ze spadku o 174 punkty na NQ100 (oszacowano dla 12.194 pkt przy wejściu przy 12.368 pkt). Wczoraj NQ100 zakończył na poziomie 11.552 pkt. Co pogłębiło stratę ponad wpłatę początkową naszego Zorro. Pomijam dzisiejszą zwałę, bo nie ma tylko znaczenie dla opcji uzupełniania depo i dokładania Longów.

Ja spodziewam się jakie będzie tłumaczenie i wyparcie straty, ale na jakie Wy stawiacie? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Co warto pamiętać nawet na TT nie było żadnych info o zmianach pozycji (mimo sporej intensywności na TT) - a w założeniu miał być to LIVE trading i transparentny RAN.

#zaorski #gielda #inwestowanie #spekulacja #kryptowaluty

Tak to się wszystko skończy u Zorro

  • Nie miałem neta, ale zamknąłem ze stratą ~1mln 28.1% (39)
  • Dołożyłem do Longa, wygranko będzie moje 32.4% (45)
  • Wyzerowało mi konto 13.7% (19)
  • Neta wyłączyli na Złotej do końca roku 25.9% (36)

Oddanych głosów: 139

  • 29
  • Odpowiedz
@vabun-classic: napisze że wyszedł wcześniej zmienił pozycję kilkukrotnie i finalnie zamienił wodę w wino.
A tak naprawdę to jeśli trzymał i wyliczenia które podajesz są właściwe to już ma tą pozycję zamknięta przez brokera.
  • Odpowiedz
@Apiczknes: @picasssss1: Tak jak go lubię, to widać gołym okiem, że tam odklejka zachodzi straszna. Nie zdziwiłbym się gdyby te straty kilkukrotnie zaniżał, skończyła się coś ta transparentność na twitterze
  • Odpowiedz
@Jcmg: mnie tam on już ani ziębi ani grzeje, zachowuje się ostatnio jak totalny amator na pałę zmieniając pozycje i grając właściwie niewiadomo pod co.

@kubek_lodz: jeżeli przy 12200 miał 800k straty to już ma zamknięta pozycję.
  • Odpowiedz
@Apiczknes: Czyli standard? Ucieczka do przodu....

Gdzieś już puścił famę o tym, że dawno odrabia stratę, a jest ona niewiele większa od tej którą można udowodnić? I oczywiście powiedział o tym kilka dni po fakcie i nie skorzystał z poinformowania LIVE np. na TT, a na którym aktywności nie odpuścił? Nie potrzeba było Runa, żeby każdy dobry trejd był tam natychmiast raportowany. Teraz mamy w to uwierzyć mimo, że Run to
  • Odpowiedz
@vabun-classic: najwieksza beka jest z tego, ze oczekujecie, ze gość ktory pol zycia spekuluje na rynkach bedzie jakims płatkiem śniegu, który zawsze dotrzymuje słowa, imo te wszystkie wysrywy o zaorskim wypisują ludzie, ktorzy bezmyślnie kopiowali jego ruchy i #!$%@? na tym siano
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@vabun-classic: śledziłem gościa jak mu się udawało rozegrać zjebkę na krypto. Wcześniej o nim nie słyszałem. Później mu palma odwaliła i przestałem się nim interesować. Polecam ten stan. Stop making stupid people famous.
  • Odpowiedz
@maniek74: Ja myślę, że mało kto go kopiuje, ale sam fakt jak bardzo na siłe stara się pokazać, że jest własnie tym płatkiem śniegu i królem transparentości a ostatnio tego brakuje to ludzie wytykają.
  • Odpowiedz
@Jcmg: tak jak pisalem, on tak gral od zawsze, kto nie jest na rynku od wczoraj, ten pamięta jego poczynania z lat ubiegłych, stał sie teraz tylko bardziej medialny.
  • Odpowiedz
@Jcmg: a co do wytykania ruchów, to zobacz wlasnie ten wpis, jeden kreci afere, ze pewnie mu #!$%@? depo na pozycjach a drugi co go śledzi, pisze ze przeciez dal info, ze pozycje sa zamkniete, i tak wlasnie powstają gowno aferki na wykopie
  • Odpowiedz
@maniek74: Kręceniem afery jest uczestniczenie w tym do czego zaprosił - śledzenie runa? Jeśli pójdziemy tym tropem to praprzyczyną afery jest ogłaszanie światu publicznych transmisji z trejdowania... Nie dajmy się zwariować. Potrzebuje atencji i szuka uwielbienia (samouwielbienie już jest i przebiło sufit) - to gramy w tą grę razem z nim i tyle....
  • Odpowiedz
@vabun-classic: kręceniem jest to, ze jak ktos wyzej napisał, poszlo info, ze pozycje zamkniete a ty robisz wpis, ze sa otwarte i do tego jakies wyliczanki ile wynosi potencjalna strata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maniek74: Problem w tym, że jak pozycja mu wejdzie na plus to oznajmia to każdym możliwym kanałem - zoom, TT, Facebook i inne. Wszędzie oczywiście screenshoty, tagowanie #mojebedziewygranko itd.

Jak pozycja idzie nie w jego stronę to wyłącza streama i znika, żeby po dwóch dniach pokrętnie się tłumaczyć.

Fajnie, że pokazuje swoje pozycje na żywo, ale nie fajnie, że w ten sposób. Tak się zastanawiam - widział ktoś kiedykolwiek jakąś dłuższą
  • Odpowiedz