Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#warszawa

Jak dostać się z lotniska Modlin do Warszawy o 1 w nocy? Ostatni pociąg odjeżdża o 00:03. Trzeba czekać do 4 rano na lotnisku?
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chemik_kieszyk: właśnie chciałem sprawdzić cenę Ubera, to jak wpisuję teraz, no to jest w okolicach 90 zł. Ale jak ustawiam godzinę na dzisiaj w nocy to jest "Błąd". Może w nocy Ubery nie jeżdżą tak daleko?

@Longi: na piechotę to jest 8 godzin :D

@Raziel92: kojarzysz jaki bus? Podrzucisz jakiegoś linka?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chemik_kieszyk: Hahaha ja cały czas myślałem że to jest normalne poboczne lotnisko jak przy innych dużych miastach w Europie. Ale się zdziwiłem jak przyjechałem tam odebrać kogoś xD
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mk321: taksówki do Warszawy biorą 100 zł, ubery pewnie taniej.

Chciało się zaoszczędzić na tanim lowcostowym locie to teraz trzeba ponieść koszty taniego lotu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gumpa_bobi: w tamtą stronę był pociąg Kolei Mazowieckich za grosze. Nie spodziewałem się, że w drugą stronę ostatni pociąg będzie 5 minut przed przylotem :/ Serio, tak musieli ułożyć rozkład?...

Chyba plan mam taki: Uber (chociaż to ryzyko, bo obecnie w aplikacji o tej godzinie mi nie pokazuje), taksówka (o ile jakaś będzie stała pod lotniskiem, bo jak nie to pewnie więcej kasy weźmie za dojazd na lotnisko i jeszcze na
@mk321: szkoda zabawy, wejdź na grupe na FB transport Warszawa Modlin i napisz o której itp. Na mnie koleś czekał nawet jak miałem opóźnienie i byłem po 1 i zawiózł mnie na ursynow za 80 złotych.