Wpis z mikrobloga

@MrFisherman: Zawsze to tak działa, przecież nie będą trzymać produkcji modelu, którego następca został wypuszczony na rynek. Teraz jest najgorszy moment na zakup telewizora bo modele z 2021 już wyszły, a modele z 2022 są jeszcze przed znaczącymi obniżkami cen. Pisałem parę tygodni temu żeby brać póki są bo paru asów tu czekało na mityczne obniżki.
@anthoris: na jesieni w okolicach BF powinny być jakieś obniżki. Później przed świętami znowu pójdzie do góry, a potem w okolicach lutego pewnie znowu spadnie. Natomiast tegoroczne modele raczej nie będą w cenach poprzedników bo na starcie były ok. 10% droższe.
@anthoris: x90 a x94 rozni się małymi szczegółami, praktycznie to ten sam telewizor. Podejrzewam ze cena to jakieś 7k za 75”, bardzo dobry wybór jeśli chodzi o ledowe telewizory, natomiast tez musisz się z nim pospieszyć - nie są już produkowane. Jaka masz odległość od telewizora?
@anthoris: jeżeli oglądasz głównie materiały w 4k to bierz 75”, jak włączysz telewizje albo jakiegoś streama w full hd będziesz widział #!$%@?ą jakość z tej odległości, pomimo tego że Sony ma mega dobre skalowanie.
Mam model 65xh9096, x90 ale z poprzedniego roku bez procesora xr itp. To jest bardzo dobry ledowy tv z full array led, nie obawiaj się podświetlenia bo nie ma czego.

W załączniku masz dwa zdj ode mnie,
Pobierz
źródło: comment_1663312254OCwSjNgezqaeUbq5UjM99Z.jpg