Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lajsta77: @jandiabeldrugi: Pamiętam jak kiedyś zajarałem się animowanym serialem Godzilla. Jako, że leciał na Polsacie rano to nastawiałem magnetowid, aby nagrać każdy odcinek i obejrzeć po szkole. I jak to bywa pewnego sądnego dnia kaseta się zesrała i odcinek przepadł. Po latach całkiem przypadkowo trafiłem na Godzillę na jakimś niemieckim kanale i był to ten zaginiony odcinek jak Godzilla walczyła z rojem zmutowanych pszczół. Piękna chwila.
Logytaze - @lajsta77: @jandiabeldrugi: Pamiętam jak kiedyś zajarałem się animowanym s...
  • Odpowiedz
@lajsta77: Coś w tym jest. Kiedyś brat ojca zbierał jakiś serial na płytach, ale akurat był na l4 czy coś i tata miał mu kupić. Po pracy jak wracał to już nie było, a przed jeszcze zamknięte. Jak to się skończyło? Z dobre 10 lat nie gadali ze sobą XD
  • Odpowiedz
@lajsta77: pamietam jak przegapiłem odcinek Pokemonow i później za każdy razem jak leciała powtórka to miałem nadzieje ze to jest właśnie ten zagubiony odcinek, a zawsze leciał jakiś inny ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@lajsta77: pamietam jak za gowniaka , tak w 2 klasie podstawówki leciałem do domu z jęzorem na gębie by zobaczyć odcinek walki tygrysiej maski…No ale pinda, nauczycielka z 2C złapała mnie jak przeskanowałem przez płot szkolny żeby iść na skróty i do dyrektorki zabrała…przez ta pinde do dziś nie wiem jaki był wynik walki :(
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lajsta77: do tej pory nie wiem, jak się zakończył Prison Break, bo jechałem na wycieczkę szkolna w dniu emisji ostatniego odcinka XDDD Będę oglądał ten serial od nowa kiedyś z tego powodu
  • Odpowiedz
@lajsta77:

Albo telewizja ostatniego odcinka w ogóle nie puściła - jak w przypadku "Powrotu do Edenu".


@mister_pink: Tak było z gwiezdnym piratem, którego nigdy nie było mi dane obejrzeć jako dzieciak podczas ferii zimowych. Serial miał chyba 12 odcinków a ferie trwały tylko 2 tyg i albo już się wracało do szkoły albo wogole nie emitowali końcówki. No byłem zawsze rozczarowany ( ͡° ʖ̯ ͡°
  • Odpowiedz
@lajsta77: W Stargate SG-1 co sezon był odcinek wspominkowy, totalna zapchajdziura, tak by niedzieli oglądacze nie pogubili się w skomplikowanej fabule.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lajsta77: Biedni mieli ten problem. Ci zamożniejsi, co dorobili się odtwarzacza VHS mogli nagrywać lub kupować na bazarze kasety z nagraniem.
  • Odpowiedz