Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko204
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1430

Skandal na Festiwalu Pierogów

Skandal na Festiwalu Pierogów

Skandal na Festiwalu Pierogów. Lodówki w pełnym słońcu, jedzenie trzymane obok śmietników, tłuszcz wylewany do studzienek. A do tego 1 pieróg za 5 zł, drogi, ale za to mało smaczny. Świetna promocja miasta.

pepedros
pepedros
pepedros
z
krknews.pl
dodany: 17.08.2024, 12:37:45
  • #
    krakow
  • #
    januszebiznesu
  • 282
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (3)

POLSKI FESTIWAL PIEROGÓW 2024
cabis
z youtu.be
  • 162
Od paru lat co najmniej
tur-kijd
z youtu.be
  • 47

Komentarze (282)

najlepsze

cabis
cabis
17.08.2024, 13:37:37 via Wykop
  • 782
Trzeba dodać że za JEDNEGO pieroga tam się płaci 4-5zł xD Może i nie za dobre, małe, wyschnięte ale chociaż drogie.
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

E-Seven
E-Seven
E-Seven
17.08.2024, 14:08:46 via Wykop
  • 169
@cabis: to i tak, że się dogadali, że po tyle sprzedają xD
  • Odpowiedz
ArchDelux
ArchDelux
17.08.2024, 14:37:05 via Wykop
  • 104
@cabis: po co to dodawać, jeśli ta informacja jest w opisie znaleziska?
  • Odpowiedz
Turbonekro
Turbonekro
17.08.2024, 13:19:09 via Wykop
  • 425
Na turystach i tak zarobili krocie, a kto z Krakowa, to wie, żeby takie imprezy omijać szerokim łukiem.
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

xP9VLkb3V9
xP9VLkb3V9
xP9VLkb3V9
17.08.2024, 14:36:47 via Wykop
  • 280
@Turbonekro: Kto z Polski i ma mózg, wie, że takie rzeczy się omija
  • Odpowiedz
Cztero0404
Cztero0404
17.08.2024, 14:58:13 via Wykop
  • 63
Na turystach i tak zarobili krocie, a kto z Krakowa, to wie, żeby takie imprezy omijać szerokim łukiem.


@Turbonekro: To nie przypadkiem tak, że dokładnie to samo jest z jarmarkiem na Boże Narodzenie?
  • Odpowiedz
Basiura89
Basiura89
17.08.2024, 13:24:24 via Wykop
  • 339
Ostatnio książulo z wojkiem wrzucili film z tego festiwalu. Podpisali go jako DZIADOSTWO, nie bez powodu ¯\(ツ)/¯
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

picasssss1
picasssss1
17.08.2024, 14:25:19 via Wykop
  • 29
@cabis: opis może i tak, ale miniatura ta sama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sablewski69
sablewski69
sablewski69
18.08.2024, 21:13:29 via Wykop
  • -1
@rinzler11: nie obejzałes wideo ale piwrszwy do komentowania i minusowania XD
  • Odpowiedz
tekbbar
tekbbar
17.08.2024, 15:05:47 via Wykop
  • 198
Większość babć rozniosła by smakowo tych festiwalowych pseudokucharzy.
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tomilipin
tomilipin
tomilipin
17.08.2024, 15:41:18 via Android
  • 39
@tekbbar

rozniosła by


rozniosłaby
  • Odpowiedz
jakub-dolega
jakub-dolega
17.08.2024, 17:14:34 via Wykop
  • 47
@kolejne_juz_konto: Częściowo się zgodzę, bo polska kuchnia została zabita przez PRL. I te nasze babki i matki w tym PRL-u niestety żyły. Ale jak sobie weźmiesz jakąś książkę kucharską przedwojenną to już mnogość dań i produktów przytłacza.
  • Odpowiedz
AlbertFettel
AlbertFettel
17.08.2024, 14:39:51 via Wykop
  • 170
Życze im, żeby sobie zostali z tymi pierogami po 5 zł.
Faktycznie mamy prosperite, skoro takie budy mają czelność tyle sobie za to liczyć.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Majkel2008
Majkel2008
Majkel2008
17.08.2024, 15:28:33 via Wykop
  • 40
@AlbertFettel: to nie prosperity. We wszystkich bogatych państwach zachodnich ludzie wydają kasę na takie pierdoły. Po prostu konsumpcjonizm
  • Odpowiedz
Victor_Manzon
Victor_Manzon
17.08.2024, 17:24:37 via Wykop
  • 23
@AlbertFettel: cena jest dopasowana do preferencji klienta; nie będzie chętnych po 5, spadnie na 4,5; widać po 5 kupują; towar tak elastyczny, że klient wyznacza cenę popytem
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
17.08.2024, 14:40:27 via Android
  • 115
A klientów nie brakowało ( ͡º ͜ʖ͡º) i tu jest problem... Polacy są.malo wymagający. Kebab im wystarczy do szczęścia a co dopiero pierogi
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wieufel
Wieufel
17.08.2024, 15:49:18 via Wykop
  • 49
@Megasuper: tylko że kebab przynajmniej jest tani, pierogi po 5 zł sztuka nie są.
  • Odpowiedz
kolejne_juz_konto
kolejne_juz_konto
17.08.2024, 15:58:27 via Wykop
  • 30
Kebab im wystarczy do szczęścia


@Megasuper: Dobry kebab nie jest zły (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
bary94pl
bary94pl
17.08.2024, 15:13:33 via Wykop
  • 86
No super, fajnie pięknie.
Tylko co z tego, skoro wystawili się tam na pare dni, skasowali mnóstwo imbecyli płacących 5zł za kawałeczek farszu zawinięty w ciasto z wody i mąki? I za rok zrobią to samo, ale cena tego pieroga będzie już 6zł, zamiast 5, i przyjdzie jeszcze więcej ludzi?
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

bary94pl
bary94pl
17.08.2024, 15:21:07 via Wykop
  • 11
@BiznesJanusz: to co, sugerujesz że jeszcze za tą dziadowszczyzne powinni napiwki zostawiać?
  • Odpowiedz
bary94pl
bary94pl
17.08.2024, 16:32:41 via Wykop
  • 5
@BiznesJanusz: Wybacz, ale nie skorzystam ani z jednej opcji, ani z drugiej.
Jak mam ochotę na pierogi, to wolę kupić kilogram mąki, ziemniaki i ser, i samemu sobie je skręcić.
  • Odpowiedz
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
mpetrumnigrum
17.08.2024, 15:11:13 via Wykop
  • 68
WYMYŚLIŁEM NOWY BIZNES.
Objazdowy zlot pań że striptizem.
Pokazy były by w naczepach tira a ekskluzywne w budach jak foodtracki.
Nazwał bym to Pierogarnia 2024 lub Bobrowisko 2024 jeśli by były zarośnięte.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arcypatelniagrozy
arcypatelniagrozy
17.08.2024, 15:43:57 via Wykop
  • 21
@mpetrumnigrum: może nie byłyby to najtańsze panienki, za to musiałyby być brzydkie
  • Odpowiedz
kompek
kompek
17.08.2024, 20:44:37 via Wykop
  • 56
WYMYŚLIŁEM NOWY BIZNES.

Objazdowy zlot pań że striptizem.


@mpetrumnigrum: no z tym że taki nowy to bym się nie rozpędzał...
kompek - >WYMYŚLIŁEM NOWY BIZNES.
Objazdowy zlot pań że striptizem.

@mpetrumnigrum: ...

źródło: 809379

Pobierz
  • Odpowiedz
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
17.08.2024, 14:31:16 via Wykop
  • 63
wychodzą z założenia że turysta zje wszystko, jeszcze się obliże. Nic że w promieniu kilometra od tego miejsca w co najmniej 20 miejscach można kupić lepsze, tańsze i siąść jak człowiek. "Magia" jedzenia syfu w cenie złota przyciąga co roku.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

southlander
southlander
17.08.2024, 14:34:48 via Android
  • 15
@tomasz-aleksander-barania I mają rację niestety, zagraniczni turyści jedzą tam aż im się uszy trzęsą.
  • Odpowiedz
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
tomasz-aleksander-barania
17.08.2024, 22:21:12 via Wykop
  • 2
@byferdo: mam ten problem, że w dobrych miejscach nigdy nie wybieram pierogów.
Jak jest smak to mam sprawdzone miejsca, gdzie biorę świeże zimne do odgrzania w domu. Na pewno mogę polecić Starkę na Józefa (ale znowu, wiedząc co można tam zjeść "szkoda" zamawiać pierogi). Może prędzej restauracja Polska na miodowej.

Natomiast, mam inną propozycję i może być pierogowa przygoda. Jest w sobie w hucie bar mleczny północny. Bar jak to
  • Odpowiedz
Kontest3
Kontest3
17.08.2024, 16:01:57 via Android
  • 60
Gastronomia ulicza w tym kraju to żart XD Jest kosmicznie drogo ale za to beznadziejnie. Kto jeszcze kupuje na tych festiwalach, jarmarkach bożonarodzeniowych czy zlotach foodtrucków? Przecież to golenie baranów na pieniądze.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

WirtualView
WirtualView
18.08.2024, 08:02:47 via Wykop
  • 5
@Kontest3: te festiwale food trucków są drogie i niedobre. A jak spojrzysz na paragon to często jedna spółka zoo.
  • Odpowiedz
DanSlenders92
DanSlenders92
18.08.2024, 08:26:44 via Wykop
  • 3
@Kontest3: doszło już do takich absurdów, że np. u mnie w Kutnie najtańszy w foodtrackach jest hamburger, który do niedawna był najdroższy xD
Teraz za tę samą kasę wciskają zapiekanki, a niewiele tańsze są głupie frytki, rzecz jasna mrożone
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Hity

tygodnia

Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
Ostaszewska twarzą kampanii Gino Rossi - firmy robiącej rzeczy ze skóry
4280
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
Psiarze terroryzują biznes, bo nie są wpuszczani do kawiarni
3742
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
Wszyscy zrzucamy się na pseudoartystów
2622
Czego nie pokazał Polsat
Czego nie pokazał Polsat
2647
System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek
System kaucyjny to wał na obywatelach i ukryty podatek
2589
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #sct
  • #warszawa
  • #pytanie
  • #polska
  • #heheszki
  • #wroclaw
  • #nowahuta
  • #nieruchomosci
  • #burza
  • #smog
  • #motoryzacja
  • #kiciochpyta
  • #poznan
  • #rower
  • #ciekawostki

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking