Wpis z mikrobloga

Drodzy fedrowicze. Mam niemiły problem z odbiorem węgla z Ziemowita. Od prawie 2 tygodni nie mam żadnego wolnego terminu do zarezerwowania odbioru (a jako ze jest 30 dni na odbior a mi sie ten temin konczy 1 października to jestem w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°)). Więc szukałem transportu mimo ze nie miałem jeszcze rezerwacji, wszystko fajnie, transport jest, ale nie ma odbioru. Dzwoniłem na kopalnie, odebrała jakaś niemiła Pani i powiedziała, że to nie jest koncert życzeń, że najpierw mam sobie zarezerwować termin a później transport, ale chyba mnie nie zrozumiała BO #!$%@? NIE MA ŻADNYHC WOLNYCH TERMINÓW DO 10 PAŹDZIERNIKA ( ͡° ͜ʖ ͡°) .
I teraz pytanie, co zrobić, uderzać do kierownika kopalni czy pisać/dzwonić do PGG? Chociaż w sumie, ich to lotto, ale jednak.
#pgg #ziemowit #ruchanie
  • 11
@bartes9: Tak.
@sSpoko: Nieciekawie, na wesołej nie bylo terminu, kierowca zadzwonil do kierownika (wracał z trasy, nie jechał z wczesniej umówionym terminem) i kieras powiedział że nie ma problemu, juz robimy termin i normalnie mogł kliknąć na odbiór tego i tego dnia.
@lekarz_operator_kolonoskopu: Podkarpacie, okolice Rzeszowa. Probowałem dogadać sie przez telefon ale ta #!$%@? na linii powiedziała ze to nie koncert życzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°) podejrzewam ze to jakas sekretareczka była, nikt decyzyjny, jutro bede dzwonił znowu i powiem, że chce z kierownikiem rozmawiać, a jak sie zapyta w jakiej sprawie to jej powiem, że to nie jest koncert życzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ManyCalavera: Czasami się cieszę, że mam nagrywanie rozmów w telefonie włączone ( ͡° ͜ʖ ͡°). No nic, zostaje mi jutro dobijać sie od rana czyli od 10, bo oczywiscie od 7 nikt tam nie odbiera, tak samo jak po 14 już możesz pomarzyć o dodzwonieniu :) i porozmawiać z kierownikiem, lub z kimś decyzyjnym