Wpis z mikrobloga

#poznan #dentysta #stomatologia

Polecicie jakąś klinikę/gabinet, w której zrobię zdjęcie paszczały i inne bajery, dentysta przejrzy stan uzębienia i wyleczy to, co trzeba? Moja dentystka ma urlop, a zaczynam czuć coś niepokojącego i trzech tygodni mogę nie wytrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Prywatnie raczej, wiadomo jak jest na NFZ.

Super śmieszny #humorobrazkowy dla zasięgu.
peanut_whu - #poznan #dentysta #stomatologia

Polecicie jakąś klinikę/gabinet, w kt...

źródło: comment_1663240159Kc4e5Rl0mMax95dp4cTwIJ.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@peanut_whu: przede wszystkim jest profesjonalnie, jasne, ze mozesz sobie pogadać z uroczą recepcjonistką, możesz też zawsze poprosić o znieczulenie, ale to już kosztuje, a tak umawiasz się na wizytę z przeglądem za stówkę, siadasz na fotelu, doktor Ci wszystko sprawdza i oznacza na monitorze co jest do zrobienia i w jakiej kolejności, później Ty decydujesz co i jak, bo przecież nie wszystko zrobisz od razu, a niektorych rzeczy pewnie w ogole
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bambucza11: dobrą klinikę mam, tylko problem właśnie z terminem. Boję się, że w te trzy tygodnie bezczynności nabawię się jakiejś kanałówki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@peanut_whu: Dzwonisz i mówisz ,że jesteś ich pacjentem i ząb nie boli tylko #!$%@? i że nie pamiętasz ale chyba był kiedyś robiony już u nich, muszą znaleźć szybki termin, u nas zawsze w klinice znajdujemy termin na już dla pacjentów bólowych a też mamy zapisy na 1,5msc do przodu.
  • Odpowiedz
to ciężko powiedzieć żebyś był zbadany


@SkrytyZolw: tzo ( ͡° ͜ʖ ͡°) przecież to jest kompleksowe badanie, nie ma sensu robić go jak idziesz do dentysty ze zwykłym ubytkiem, takie badanie przechodzisz jak czeka Cię poważny zabieg typu usunięcie 8-ki, a nie przy zwykłej wizycie kontrolnej
  • Odpowiedz