Wpis z mikrobloga

@jankes83: @CosyGrave: Ale czym się różni biały od araba? Z wyglądu potrafią być bardzo podobni bo ci i ci to biała rasa w starej terminologii. To Amerykański wymysł dzielenia wszystkich na pierdyliard ras, tak jak kiedyś Banderasa zaliczyli do "kolorowych". Tak samo cyganka i biała. Te przykłady są podobne do siebie, na pewno zdecydowanie bardziej niż czarna i biała. Z resztą nie wszyscy muszą znać te wszystkie przykłady, żeby doczepić
@Positano1:

Fakt - każda rasa powinna być nazwana albo wg koloru, albo wg pochodzenia - zwróciłem uwagę na murzynkę bo była po prawej stronie tabeli, po lewej jest totalny miszmasz określający ludzi albo narodowości, albo po nazwie kraju
@NoJakNieJakTak:

jak oni dzięki cywilizacji białego człowieka nie siedzą w chatkach z gówna to już nagle rasizm


#!$%@? o cywilizacji białego człowieka pomijając, że jego duża część została zbudowana rękami czarnych niewolników (USA).
Pewnie czarni mają jeszcze dziękować, że nie żyją w chatkach z gówna, #!$%@? tam, że kosztem ich dziadków wieszanych na gałęziach drzew. (ʘʘ)
@jankes83: ja bóldupię o czarne elfy w wiedźminie np., ale czarna mała syrenka mi kompletnie nie przeszkadza xD. lepsza byłaby jakaś aktorka z samoa nawet, ale tak to spoko.

ariel nie jest aż tak charakterystyczną i kultową postacią jak james bond czy lara croft, że się jednoznacznie kojarzy z pewnym wyglądem, syreny w literaturze także jedyne co mają charakterystyczne to ogon rybi. w sumie można by było marudzić, że pod wodą
Pobierz yahoomlody - @jankes83: ja bóldupię o czarne elfy w wiedźminie np., ale czarna mała s...
źródło: comment_1663241070afz9GcteCfRu01Omepg10l.jpg
no ale jak czarni chcą własnych bohaterów powiedzmy "literackich" to niech sobie ich stworzą sami.


@NoJakNieJakTak: bo co, bo ty tak powiedziałeś? To nie są jacyś wrodzy kosmici, żebyś im dawał bana na wspólną kulturę xD Z jakiej dupy ty chcesz rasowo dzielić dostęp do adaptacji? xDDD A nawet to pomijajac to #!$%@? może zobacz sobie memika OPa, tam już nie widzisz problemu? xD

Zrobienie sobie dredów to dla nich zawłaszczenie
@jankes83: Jedna z bardziej debilnych lewackich narracji. Białych aktorów wysyłanych do ról odzwierciadlających różne inne grupy charakteryzuje się tak by przypominały oryginały. Nie widzę nic złego w tym by czarny grał białą postać ale niech bedzie ucharakteryzowany. Białych nawet przemalowywano na czarno gdy grali murzyńskie postacie. Niech zrobią odwrotnie z czarnym aktorem i będzie wszystko ok byleby aktor przypominał graną postać.