Wpis z mikrobloga

@Latajacy_baleron: No nie tylko nie to dobrze ze polscy męscy mężczyźni jak zgwałcą to kobita wie żeby lepiej tego nie zgłaszać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wyciągnij jeszcze statystyki depresji w Polsce żadnych depresji nie ma. A to ze brakuje psychologów plus spora cześć ludzi nie traktuje ich poważnie to nie ważne.
Szwecja zaorana xD Szwedzi zazdroszczą Polsce dobrobytu i bezpieczeństwa oraz małego poziomu depresji
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: Interesuje mnie kwestia bezpieczeństwa, a nie ekonomii i depresji. Stany są wiodącą gospodarką, a Europejczycy masowo tam nie emigrują jak kiedyś. Niestety na domniemane zatajanie gwałtów nie ma mocnych dowodów - są to Twoje przekonania albo mówisz o rodzimym lumpenploretariacie, którego procent wszędzie jest podobny wśród krajów rozwiniętych więc jeżeli to zjawisko ma miejsce, to można je wyłączyć bo bardzo możliwe, że stosunek takiej praktyki na procent obywateli w krajach
  • Odpowiedz
@Latajacy_baleron: Bawi mnie jak nie potrafisz odnieść tych statystyk do realiów. Gangi zajmują się handlem j dystrybucją narkotyków. Dopóki nie jesteś ćpunem z polski to tego gangu nawet nie zauważysz No chyba ze złapie kogoś policja i napiszą o tym w mediach.
Dwa przemoc seksualna. Wierz ze definicja gwałtu czy molestowania nie jest taka sama w każdym kraju? Jak będziesz się gapił na cycki to nie wykluczone ze ktoś to zgłosi
  • Odpowiedz
@Leniek: No niektórzy się z tego śmieją, niektórzy przestrzegają. Co to za różnica, bo nie rozumiem?

Przecież o efektach przyjęcia wysokiej ilości imigrantów z afryki czy bliskiego wschodu się już dowiedzieliśmy na podstawie różnych krajów europy zachodniej.
  • Odpowiedz
@Leniek:

czyli imigracja nie wpływa na jakość życia

Kto tak gdzie stwierdził? Gdzie wysunąłeś taką tezę? Z jakiego powodu? Ty rozumiesz sens mojego pierwszego postu?

Co ma PKB i jakość życia do tego wszystkiego? Przecież to oczywiste, że rdzenni Szwedzi wypracowali ten dobrobyt. A na co "husarze prawaki" narzekają to zwiększona przestępczość i powolne zastępowanie rdzennych mieszkańców nowymi przybyszami.

Nie wiem czemu mod usunął mój pierwszy komentarz, chyba zbyt niewygodny.
suweren_sudoku - @Leniek: 
czyli imigracja nie wpływa na jakość życia
Kto tak gdzie ...

źródło: comment_1663237105QjvqkWDBjzDgbdnm09CKbu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Ciężko się żyje z 90 iq?


@suweren_sudoku: nie wiem, nie jestem jednostką niedostosowaną społecznie, celebrującą ten fakt na portalu ze śmiesznymi papieżami. Ale wielce prawdopodobne że masz sporo do powiedzenia na ten temat
  • Odpowiedz