Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rustyyyy: XD A co te dwie rzeczy mają że sobą wspólnego? Oba to memy, tak?
Uważasz że żart z tego że Szwecja staje się państwem islamskim jest dla Szwedów równie obraźliwy jak porównanie kogoś do bakterii?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Rustyyyy: Nie, uważam zupełnie inaczej.

I powtórzę pytanie trochę inaczej żebyś miał w końcu szansę je zrozumieć: uważasz że bycie muzułmaninem to coś uwłaczającego?
  • Odpowiedz
@CheSlaw: A dla czego jest inaczej? Bo w jednym przypadku to zwykły zart a w drugim chodzi o ludzi których znasz? Czyżby podwójne standardy? Czy może nawet nie wierz dla dlatego tak jest?

@uuugg: Bul dupy w sensie pytania bez odpowiedzi?
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: Kradzież to nie jest violent crime i rozbój z bronią ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie rozmawiamy teraz o Niemczech, poza tym najbardziej rządzą w Berlinie arabskie gangi, zobacz sobie na kanale mafia.pl ale o Szwecji miało być. Polskie grupy przestępcze zostały rozbite w duzej większości, a bandyci grzeją puchę, nie to co w dzikich Włoszech na południu. Rozumiem, że dla Ciebie nie ma różnicy, czy
  • Odpowiedz
@Latajacy_baleron: A to luz nie no jak nie strzelali tylko masowo kradli samochody to PRYSZCZ nikt tego nie zauważy. A poza tym tym kurła młodym wszystko przeszkadza uuumnie w polsce jak #!$%@? samochód to człowiek się cieszył ze domu nie spalili i żony nie zgwałcili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do reszty to nigdzie nie napisałem ze problem NIE istnieje wiec nie wciskaj mi czegoś czego nie powiedziałem.
Napisałem tylko że istnienie gangów nie sprawia ze nagle ludzie boją się wyjsć na ulice jak na wykopie dużo osób uważa.

A właśnie teraz to
  • Odpowiedz
@mecenassrenas: @Rustyyyy: no fajnie, że sobie kpicie, bo już nawet "lewackie" media, również w Polsce, dostrzegają, jak dużym problemem w Szwecji jest przestępczość grup złożonych z mniejszości etnicznych. Oczywiście w swoim stylu, obwiniają o wszystko gospodarzy i nierówności "zapewnione" przez Szwedów, no ale koniec końców problem istnieje i nikt tego już nie ukrywa.
  • Odpowiedz
@BrockLanders: A widziałem szukanie dowolnych informacji w języku polskim to jakaś katorga

Wystarczy porównać wyniki wyszukiwania Google:
1. Wybory w Szwecji 2022 wyniki
2. Sweden election 2022
  • Odpowiedz
@Rustyyyy: No dobrze ambasadorze tj. zwyczajny mieszkańcu Szwecji jakich wielu. Nie mieszkam w Polsce ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie rozumiem o co Tobie chodzi, rozumiem że czujesz się w tym kraju bezpiecznie bo masz na tyle pieniędzy to dobrze dla Ciebie ale statystyki strzelanin mówią za siebie. Nikt tu nie porównuje innych aspektów w tym temacie tylko fakt, że ilość najgorszych zbrodni zwiększyła się trzykrotnie.
  • Odpowiedz
@Latajacy_baleron: Jak mieszkałem a polsce słyszałem jakaś miejska legendę ze klub piłkarski dupki dolne jest przykrywką do dystrybucji amfetaminy. No miejska legenda gdzie tutaj jakaś dystrybucja xD poza tym jak ja się tego dowiedziałem to jakim cudem policja tego nie wie kto to widział…

Kilka miesięcy później radio muzyka fakty RMF FM wiadomości o rozbiciu zorganizowanej grupy przestępczej w dupkach dolnych. Podejrzani zajmowali się handlem między innymi amfetaminą ale rownież
  • Odpowiedz
@Latajacy_baleron: Zbyt skomplikowane? Za dużo wątków? Dobra będzie inaczej

Uga Buga szczęść Boże w dupach dolnych działa zorganizowana grupa przestępcza pod przykrywką klubu piłkarskiego.

Uga Buga korwin krul praktycznie nikt z mieszkańców o tym nie wie czasami krąży jakaś miejska legenda. Wierz są różne miejskie legendy np taka ze na co drugiej ulicy w Szwecji stoi arab z maczetą i odcina głowę albo ze polscy kierowcy mają ponad przeciętne
  • Odpowiedz