Wpis z mikrobloga

chodzą słuchy że mazda 6 rdzewiała już na taśmie produkcyjnej


@zzyciemsiepojednaj: na tym polega problem, że ognisko rdzy pojawia się już na etapie produkcji, jest znikomej wielkości i trwa to parę lat, żeby cokolwiek było tam widoczne, ale siedzi to od samego początku
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AerodynamiC: a podłużnice istnieją? chciałem kiedyś kupić trójkę, ale podjechałem z obecnym właścicielem do pierwszego warsztatu i okazało się, że ma dziurę w podłużnicy pomimo że karoseria wyglądała bardzo ładnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Boa_Wielbiciel: stary, ja miałem mazdę 323, zgniła totalnie, miałem mazdę 6, w pół roku po kupnie zaczęła wszędzie gnić, mam mazdę 5 jeszcze, wydaliśmy 5500zl na blacharke w tym roku xD
  • Odpowiedz
@LubieGroszek: Mam trzyletnia mazdę cx5, jest w stanie idealnym, nawet jednej rudej kropeczki. Kolega kupował w tym samym czasie szóstkę i już ma progi czerwone xd Różnica jest taka, że on jeździ w PL, a ja w UK, więc najwiecej do pieca dokładają zimy i od #!$%@? soli na drogac zapewne.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AerodynamiC: a podłużnice istnieją? chciałem kiedyś kupić trójkę, ale podjechałem z obecnym właścicielem do pierwszego warsztatu i okazało się, że ma dziurę w podłużnicy pomimo że karoseria wyglądała bardzo ładnie


@msichal: nie mam pojęcia, nawet nie wiem jak ta część wygląda :p
  • Odpowiedz
ziom ma od 6 lat mazde 6 ta nowa generacje i 0 rdzy. takie #!$%@?


@mcsQ: też ją mam, ale ta opinia powstała na bazie starszych modeli które gniły na potęgę. Modele od ~2015 mają już sensowne zabezpieczenie antykorozyjne (ale dalej sie trafiają egzemplarze na których ocynk kładł chyba jakiś #!$%@? Daisuke).
  • Odpowiedz
@lukecz wypuszczali nawet filmy z produkcji że niby zabezpieczają ale to nadal jest tylko malowanie ocynkiem, a nie porządna robota.

@echelon_ druga generacja też rdzewieje ale wzięli się na sposób i są plastikowe nakładki np na progi i tego nie widać ( ͡º ͜ʖ͡º)

GJ też rdzewieje, przynajmniej te z początku produkcji.
  • Odpowiedz