Wpis z mikrobloga

Assay Group / Assay ASI - 120% pewności

Jeśli myśleliście, że ogrzewanko przy PARP, o którym pisałem tutaj:
https://www.wykop.pl/wpis/67568745/assay-management-assay-asi-ogrzewanko-przy-parp-ju/

to maksymalny poziom uwiarygodniania Assay, to się myliliście. Wchodzą na jeszcze wyższego konia.

Już za miesiąc Carpathian Startup Fest! Czyim partnerem będzie Assay? Proszę bardzo, m. in.:
1. Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.
2. Podkarpacki Park Naukowo-Technologiczny
3. Orlen Oil
4. PGNiGVentures
5. NCBiR
6. TVP3
7. Uniwersytet Rzeszowski

A to tylko część podmiotów, które będą ramię w ramię debatować z Assay. Wszystko jest na stronie:
https://carpathianfest.pl/#partnerzy

A patronat honorowy objął


No, na podwórku krajowym chyba nie da się wyżej wejść. Przed Assayem czas na ekspansję zagraniczną. Sky is the limit.

Więc nie należy przesadzać z tymi stratami netto, albo z zadłużeniem Assay - patrzcie z kim oni współpracują!

Taką laurkę Assayowi wystawił organizator:
"Grupa Assay to niezależny fundusz inwestycyjny z wieloletnim doświadczeniem w obszarze venture capital. Działa w pionierskim na krajowym rynku modelu biznesowym, opartym na akwizycji i współprowadzeniu firm, realnie angażując się w budowanie sukcesów spółek ze swojego portfela. Assay stawia na współpracę opartą o wymianę wzajemnych doświadczeń i kompetencji funduszu, inwestora oraz pomysłodawcy projektu inwestycyjnego. Zapewnia spółkom długoterminowy rozwój, jednocześnie minimalizując ryzyko inwestycyjne. Assay Management jest wpisany do rejestru Zarządzających Alternatywnymi Spółkami Inwestycyjnymi (ASI) prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego, co oznacza, że spełnia wymogi pełnej transparentności oraz najwyższe standardy obsługi i oferuje wysoki poziom
bezpieczeństwa.
"

https://www.linkedin.com/posts/carpathian-startup-fest_inwestor-scaleup-startup-activity-6975356399375536129-9D3a?utm_source=share&utm_medium=member_desktop

Screen w komentarzu. Znów KNF, znów pełna tranparentność, najwyższe standardy, bezpieczeństwo - tylko dlaczego nie odpowiadają na żadne pytanie? Na żadnego maila? Skąd mega straty?

Proszę o plusy, zapraszam do obserwowania tagu i dodawania komentarzy. Jesteśmy na wojnie informacyjnej.
pozdrawiam

Dla niewtajemniczonych: co to jest Assay?



Wybrane dane finansowe za 2021r.:





#assay
#assaymanagement
#assayasi
#finanse
#gielda
#inwestycje
#startup
#rzeszow

dodatkowe tagi:
jak inwestuje assay?
co to jest assay?
assay fundusz
assay weksel
assay opinie
jak działa assay

Wołam:

virgola - Assay Group / Assay ASI - 120% pewności

Jeśli myśleliście, że ogrzewanko...

źródło: comment_16631958965pUGMiV9FlxmvVeOQN9bIC.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
Panowie, kto da więcej. Trzeba kuć żelazo póki gorące. Wiadomo, że praca nie zająć nie ucieknie, ale bez przesady:

Jesteśmy w gronie prawdziwych przyjaciół, tam gdzie dobre myśli, to i dobre uczynki:

Plusuj #assay to dla nas jest też pokrzepiające i nie obojętne

Najpierw 50, później 1000 i więcej.....!!!

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@plusujemny: Nie mam pojęcia, ale dzięki za info. Następnym razem zawołam w komentarzach partiami. Mam nadzieję, że zadziała. Będę wdzięczny za info zwrotne.
Zachęcam do obserwowania tagu.
pzdr
  • Odpowiedz