Wpis z mikrobloga

Co się odjaniepawliło z #decathlon ? Kiedyś wszystko szybko elegancko, teraz to jest takie guano kręcone - nie potrafią od 3 tygodni wysłać jednej paczki, tylko co tydzień przysyłają maile że a to nie mają koszulki, a za kolejny tydzień a że jednak nie mają tych spodenek, nosz gurwa mać (°°
#rower #szosa
  • 8
Nie wiem, ale ostatnio jak byłem w Decathlonie w Szczecinie to miałem problem żeby znaleźć zwykle najtańsze okulary polaryzacyjne (takie casualowe do codziennego użytku). Może to zwyczajne przygotowania do zmiany sezonu, a może recesja przyszła.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kamokamo: np. w decathlon Sosnowiec nie uświadczysz żadnej sztuki bibsow z długimi nogawkami. Wieszaki/ półki jakoś mniej zapchane. Ogólnie jest ciężko z dostępnością nawet na stronie internetowej, czas wysyłki kasety shimano 105 to na razie 8 dni.
teraz to jest takie guano kręcone - nie potrafią od 3 tygodni wysłać jednej paczki,


@Rules: odkąd zaczęli sprzedawać towar innych producentów to wszystko im się #!$%@?ło. Jakość już nie taka, koszty wysyłki od każdego producenta inne i spóźnienia w wysyłkach