Wpis z mikrobloga

Dodałem na YT komentarz pod jednym z filmów Paula Josepha Watsona, w którym mówi, że niby Ukraina dostała na początku wojny korzystną ofertę pokojową od Putina, ale odrzuciła ją po interwencji Wielkiej Brytanii. To kłamstwo, udowodnione raportem Reutersa. Napisałem w komentarzu, żeby widzowie którzy w to wierzą wygooglowali sobie odpowiedni artykuł i weryfikowali źródła z których czerpią informacje, bo lenistwo to jedna z cech społecznych z których korzysta rosyjska propaganda. Komentarz został usunięty po jakichś 5 sekundach. Uważajcie na to źródło i pewnie na całe InfoWars, i ogólnie środowisko skupione wokół Alexa Jonesa, bo najwyraźniej są opłacani przez Ruskich. Z resztą, to nie jest żadna wielka rewelacja.

To, na co chcę zwrócić uwagę, to, że proszę wyborców konfederacji i zwolenników różnych środowisk prawicowych - weryfikujcie to, co mówią wasi liderzy. Rozumiem, że przez lata mogli mówić rzeczy, które uwazaliscie za słuszne. Rozumiem, że im ufacie. Nie proszę, żebyście przestali, ani nie chcę do was ich zniechęcić. Ale jeśli usłyszycie od nich jakąś informację, to zadajcie sobie ten trud i zweryfikujcie ją w kilku różnych źródłach. Sprawdźcie, czy takie tezy mają pokrycie w faktach. Wróg jest czujny i wiele lat szukał sposobów, żeby zniszczyć Polskę. Nie wiadomo gdzie może się kryć i naprawdę musimy być jeszcze bardziej czujni niż on, żeby ochronić naszą RP.

#polska #4konserwy #neuropa #konfederacja #braun #korwin #ukraina #rosja #wojna
  • 25
@Nieszkodnik już nie pamiętam jak to było dokładnie w filmie, ale mniej więcej przedstawiał jako taką zgodę Ukrainy na aneksję Donbasu i Krymu + gwarancję, że Ukraina nie wejdzie do NATO. Inne aspekty zdaje się pominął Ogólnie nazywa to, że zachód musi pomagać Ukrainie scamem i twierdzi, że przez oszustwa rządzących ludzie na zachodzie zamarzną i pogrąża się w głodzie i że z resztą już się tak dzieje.
@MackaCthulhu: ten przygłup myli się średnio co drugi film. Najpierw było że "bla bla wojna nie wybuchnie, Putin mistrzowsko trolluje NATO!! A w sumie wiecie co, jak wybuchnie to przeproszę XD"

Później jak jebło to "łeee to przez zachodnie media które nakręciły propagandę wojny, Putin musiał zaatakować bo media"

Oczywiście tona #!$%@? że Ukraina zaraz padnie. To taki anglojęzyczny Panasiuk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MackaCthulhu: Apele nic nie dadzą. Oni są na poziomie odpowiedzi na każdy argument reductio ad spiskum- to co mówisz to nie prawda, bo dane które podajesz na ten temat są zmanipulowane, ludzie którzy to pisali są opłacani, nagranie jest zmontowane, wszędzie podstawieni aktorzy, to wielki plan żebyś tak myślał. Jakby im rusek się przedstawił i zabił matkę to mówiliby, że to agent amerykański. Szkoda czasu.
proszę wyborców konfederacji i zwolenników różnych środowisk prawicowych


@MackaCthulhu: a ja proszę wszystkich zatroskanych obywateli o to by nie dzielili polaków na Tutsi i Hutu, bo:
a) konfederacja jest prorosyjska, ale jeśli to miałaby być faktyczna opcja rosyjska to jest na fatalnym poziomie względem tego co Rosjanie mają w Niemczech. Konfa przy całym #!$%@? raczej jest bardziej "opposite current thing" niż sponsorowana przez kreml. Przynajmniej nie w całości
b) wyborcy innych
@MackaCthulhu: rosja sponsoruje i prawice i lewice - po obu stronach sceny politycznej ma swoich pozytecznych idiotow ktorzy dbaja o interesy rosji.

Sugeruje tez progresywnym lewakom weryfikowac swoj swiatopoglad w rzetelnych zrodlach a nie w pseudonauce.
@Baudi zaznaczyłem prawicę, bo rosyjskie wypływy wydają się na niej znacznie bardziej widoczne niż na lewicy. Nie tylko w Polsce, ale i w całej reszcie świata. obecnie można już potwierdzić że np. Rosja przyczyniła się w znaczącym stopniu do wybrania Trumpa na prezydenta. Sam określam swoje poglądy jako umiarkowanie prawicowe, ale z przykrością stwierdzam, że ludzie wyznający bardziej konserwatywne poglądy są podatniejsi na wpływy Rosji. Możliwe, że wynika to z promowanego przez
@MackaCthulhu: #urojenialewakoidalne Najpierw gość Ci kasuje komentarz po 5 sekundach, bo pewnie nic nie robi tylko 24/h czatuje na nowe komentarze. Potem się okazuje, że jest ruskim agentem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dziwne, że Cię nie wzięli do kontrwywiadu skoro tak łątwo dekonspirujesz agentów.