Wpis z mikrobloga

@Astanczyk: o to jeszcze lepiej 3 wypowiedzenia XDDDD co to ma być 3 msc to latami się nabija w większości krajów, to fajnie że pracodawca który by mnie chcial musi sie zgodzic 2 msc czekać albo 3
@Serylek: Tak jest, norma. A co ma firma powiedzieć jak pracownik znika na wiele miesięcy na służbę wojskową? Dowolna osoba na dowolnym stanowisku może znienacka coś takiego zrobić i jest to zupełnie normalne, pracodawcy się z tym liczą tak samo jak z tym, że jak kogoś zatrudnią to zaczyna za 3 miesiące.
@4833478: to jest za długo stanowczo, zwłaszcza że mnie 2 msc będą już obowiązywać po miesiącu próbnym, coś nie podoba mi się ta umowa, wyślę jeszcze pare cv zeby mieć kontroferty, potrzebuje lepszych kart żeby lepszą stawkę chociaż wynegocjować
@Serylek: Ja wszystkie umowy jakie miałem były na czas nieokreślony ale 3 pierwsze miesiące to był okres próbny, podczas którego jest tydzień wypowiedziana. Po 3 miesiącach okres wypowiedzenia zmieniał się na 1 miesiąc.
@FarFromAnyRoad: To dziwne to był pierwszy szwajcarski pracodawca z którym gadałem i rozmowa przebiegała tak jakby już przed nią zdecydowali się przyjąć, umowa przyszła po prawie 2 tyg od niej, ale troche mi nie pasuje, chciałbym wrócić do stołu negocjacyjnego. Ale moja wiedza o negocjacji umowy w Szwajcarii wynosi całe 0 i nie wiem czy jest chociaż 1% szans że mogę renegocjować skutecznie. Za to co mi tam nawpisywali to chcę