Wpis z mikrobloga

Ile waszym zdaniem trzeba zarabiać, żeby utrzymać się samemu wynajmując kawalerkę w mieście wojewódzkim? Mówię o zupełnie podstawowym, zwyczajnym życiu - opłata na rachunki, jedzenie, ubrania, wyjście ze znajomymi 1-2 razy w tygodniu, czasem kino, zjedzenie na mieście, jakieś niedrogie hobby.
#zycie #praca #ankieta #gownowpis #wynajem #mieszkanie

Jakie zarobki?

  • 3-3,5k 8.8% (6)
  • 3,5-4k 10.3% (7)
  • 4-4,5k 16.2% (11)
  • 4-5-5k 32.4% (22)
  • Więcej 32.4% (22)

Oddanych głosów: 68

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UnderThePressure: Wyjscie ze znajomymi 1-2 razy w tygodniu ? Nie wiem ile masz lat ale wiekszosc ludzi na to czasu i energi nie ma. 1 raz w miesiacu to jest maks dla wiekszosci ;D Czasem 3-4 razy w roku.

Co do utrzymania wszystko zalezy 3k wystarczy a 5,5k moze zabraknac. Wszystko zalezy od tego co masz na mysli pod zjedzenie na miescie ( czego nie powinno sie robic mieszkajac samemu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@10minuteman:

Wyjscie ze znajomymi 1-2 razy w tygodniu ? Nie wiem ile masz lat ale wiekszosc ludzi na to czasu i energi nie ma. 1 raz w miesiacu to jest maks dla wiekszosci ;D Czasem 3-4 razy w roku.


Nie masz przyjaciół ani znajomych, co?
  • Odpowiedz
@UnderThePressure: Mam, zwyczajnie mam rowniez 30+ lat, zone i prace tak jak moi znajomi. Nie ukrywam ze jak mialem 23 lata to potrafilem 5 dni w tygodniu sie ze znajomymi widywac ale to generalnie z czasem ci przejdzie ( wejdzie zmeczenie i brak czasu )
  • Odpowiedz