Wpis z mikrobloga

  • 0
Dzień dobry wszystkim, szukam filmu zdaje się z lat 90tych. To była taka zwariowana komedia, z tego co pamietam miała różne wątki, ktore się ze sobą wiązały. Niestety jedyna scena jaką pamiętam to był m----n z pechem od rana. To było mniej więcej tak, że wstał i chyba od razu walnął w coś nogą, potem była jakaś akcja z piekarnikiem, chyba pożar, a na koniec jak już ugasił to z ulgą otworzył puszkę napoju, który z ogromną siłą prysnął mu w twarz tak, że ten m----n odskoczył do tyłu i wyleciał przez okno xD to mogłabyć komedia typu B albo i C, raczej nie kinowa.
#film #komedia #szukamfilmu
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@magnat32 to chyba nie to, ten film jest starszy, śmigał na vhs gdzieś w połowie lat 90 tych i nie było tam raczej nic o trawce. Tak czy siak dzięki za odpowiedź! :)
  • Odpowiedz
@TenXen47: niestety nie ten film :( Kurcze, to była taka trochę p------a komedia, którą pożyczaliśmy sobie na video, tłukliśmy to ostro bo była mocno pokręcona, to było coś jakby opowieść o różnych ludziach, którzy w pewnym momencie los splatał razem (chyba) Tyle lat już szukam i nic, wpisuję w googla opis tej sceny i też nic. Ja już powoli myślę, ze chyba sobie to uroiłem xD
  • Odpowiedz
@sakta: znajdziesz, znajdziesz :) jakoś mi ten kawałek, który opisałeś pasuje do komedyjek z tamtego okresu :D a na forum filmwebu zadałeś pytanie? Swego czasu kilka filmów mi tam znaleźli i to nawet szybko.
  • Odpowiedz
@sakta: chyba znalazłem. Czy to nie Amazon women on the moon z 1987? To jest właśnie taką szalona komedia złożona z różnych historii.
No i zobacz tą scenę, czy to nie o niej pisałeś?
TenXen47 - @sakta: chyba znalazłem. Czy to nie Amazon women on the moon z 1987? To je...
  • Odpowiedz
@TenXen47: ja pierdziele jesteś MISTRZEM NAD MISTRZAMI!!! Nie wierzę! Tyle lat! Dzięki po stokroć. Nawet nie wiesz jaką radochę mi zrobiłeś. DZIĘKUJĘ!!!
  • Odpowiedz
Trochę mi się porąbała kolejność jak widać i to nie był pożar a niszczarka do śmieci :D dzięki!
  • Odpowiedz
@TenXen47: Ilu w tym filmie jest znanych aktorów... Arsenio Hall, Patricia Arquette, Mahoney z Akademii policyjnej.. Oglądam teraz na yt i wszystko sobie przypominam. Dziwne bo w pamięci miałem ten film jako taki niskobudżetowy klasy C, a tu niespodzianka. Cieszę się jak dziecko i znów popłakałem się ze śmiechu :D Dzięki raz jeszcze!
  • Odpowiedz
Potwór z Loch ness mordujący prostytutki jako domniemany Kuba rozpruwacz. Przecież ten film to powinien być na wypoku znany i kochany, to jest dobre jak Walaszek xD
  • Odpowiedz