Wpis z mikrobloga

@IndustrialFgt: Tak jak piszą inni - albo masz ~16 lat i to twoje pierwsze picie, albo masz lat >25 i podświadomie wiesz, że masz problem. Zrób eksperyment - nie pij przez miesiąc. I będziesz wiedzieć mniej więcej jak jest.
  • Odpowiedz
@IndustrialFgt: kiedyś w bieszczadach ide na tarnice a obok jakaś babka z reklamówką i jej brzdęka. Pokazuje jej ze hehe pewnie bedzie pite a ona "nieee to znicze dla mojego męża, rok temu zabił go piorun ( ͡° ʖ̯ ͡°)"

Co ciekawe wtedy też były burzowe chmury xD
  • Odpowiedz
@Mikka: nikt tak nie uwaza. po prostu jak kupujesz sobie piwo to raczej z mysla zeby sie nim upic, a jak sie wstydzisz i obawiasz wzroku ludzi na ulicy bo ci beda butelki halasowac w reklamowce to zamiast zwracac na to uwage mozesz sobie pomyslec o czyms przyjemnym co za chwile sie stanie (konsumowanie tego co kupiles).
a ludzie na ulicy w wiekszosci maja taki wyraz twarzy jakby ci chcieli #!$%@?
drim - @Mikka: nikt tak nie uwaza. po prostu jak kupujesz sobie piwo to raczej z mysl...

źródło: comment_1663140854PZKjsFAWpIOWRgXVX5Yc2i.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@drim: Jedyna prawdziwa rozrywka Polaka, #!$%@?ć się jak autobus, a jak tego nie robisz to jesteś smutny xD.


@Mikka: tak to chyba uważa jakiś margines, lol

@Mikka: nikt tak nie uwaza. po prostu jak kupujesz sobie piwo to raczej z mysla zeby sie nim upic, a jak sie wstydzisz i obawiasz wzroku ludzi na ulicy bo ci beda butelki halasowac w reklamowce to zamiast zwracac na to uwage mozesz
  • Odpowiedz
@Iskaryota: Dokładnie. Ja wczoraj kończąc wieczorne bieganie otrzymałem smsa od kumpla, że niestety meczyk u niego odpada. Więc lecę prosto do żabki, 4 browary w ręce i idę przez miasto do domu. Bez żadnych rozkmin czy ludzie uważają mnie za alkusa. Oczywiście jestem, ale dobrze udaję że wszystko pod kontrolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz