Wpis z mikrobloga

@Hambercios: bucem nie jest, albo ciężko to stwierdzić, ale pewną pyszałkowatość ma. Bucem ze sławnych osób jest chociażby Kamil Stoch i Don Diego nie jest na jego poziomie.
  • Odpowiedz
@General-franco, @ultras0n, @kerri i @mazurevich

akurat musze sie zgodzic z @Hambercios, pochodzę z tego samego miasteczka co Kubiszyn, czyli Lubaczowa a nie z Rzeszowa jak niektórzy mogli by pomyśleć bo w końcu wielki mistrz gromdy mówi wszędzie że jest z Rzeszowa, nawet trailery do gromdy nagrywał w RZ :D Gość ma 32 lata a jak w końcu zjawia sie na Lubaczowie to buja sie z 20 latkami liżącymi mu
  • Odpowiedz
  • 6
Ludzie się dziwią, że kubiszyn może mieć delikatnie wyższe mniemanie o sobie, a ja się pytam co w tym dziwnego? Gość od wielu lat jest na topie, kogo nie dają to leje. Imo to się #!$%@? bez powodu, bo jest po prostu dobry.
  • Odpowiedz
@General-franco: a co ty się tak spłakujesz, że ktoś odbiera Kubiszyna jako bucowatego kolesia? To jakaś twoja rodzina? Po akcji z Roksysynem, a wcześniej po wypięciu się na Szeligę, chyba nie można powiedzieć, że typ nie jest lekko mówiąc przynajmniej śliski.
  • Odpowiedz
@czemu_dlaczego: spłakałem się bo wyśmiałem, że ktoś nazywa go bucem, bo typ jest uśmiechnięty xDDD? No to fajnie odklejony jesteś xD A co ty tak go atakujesz? Skrzywdził cię? I jak ty byś się nie wypiął na szelige po tym co #!$%@?ł to pozdro dla ciebie
  • Odpowiedz