Wpis z mikrobloga

  • 0
@lazysoul Nooo gituwa... Ale czy aż tyle ludzi jeździ jeszcze tymi PKSami, żeby #!$%@?ć tyle hajsu? Bo się za bardzo nie orientuje, ostatnio jeździłem na studiach spod zamku ale to bardzo dawno temu było xD.
  • Odpowiedz
  • 5
@HaSSaN: Tez jeździłam jakieś 4 lata temu busem i zawsze był ogromny tłok i w ogóle bałagan przy tym zamku, wiec myśle ze warto XD aż zazdroszczę ludziom którzy będą z niego korzystać bo za moich czasów takich luksusów nie było kwiiik kurła
  • Odpowiedz
  • 3
@lazysoul No fakt jak ja jeździłem to też busami i fakt, że był zawsze ścisk. A ten PKS pod zamkiem to był taki surowy industrializm żeby nie powiedzieć wszesny komunizm xD.
  • Odpowiedz
@lazysoul: czad to będzie jak z tej stajni dla jednorożców busy będą wyjeżdżały do Zygmuntowskich stojąc w korku przez pół godziny. Nie wiem co za idiota najpierw maksymalnie okroił układ drogowy w tym rejonie a potem stwierdził, że idealnie będzie tam zbudować dworzec autobusowy. TBV pewnie ma już rozrysowane osiedle w miejscu starego dworca pod zamkiem.
  • Odpowiedz
@lazysoul: O cię uj. Po tych wszystkich latach bublin dorobił się nowego dworca PKS. To koniec pewnej epoki. A dokładnie epoki syfu i #!$%@? jaki tam panował. Aż mi się łezka w oku zakręciła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lazysoul: nareszcie będę mogła normalnie przesiąść się z pociągu na busa, zamiast jechać pół miasta miejskim ()
  • Odpowiedz
Teraz dopiero tam na 1 Maja będą kroili przyjezdnych xD. Już wcześniej łatwo było tam zarobić szybki #!$%@? w pakiecie z krojeniem portfela i komórki a teraz to łooo Panie, patola odżyje bo dużo nowych towarów będzie w obrocie.
  • Odpowiedz