Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HaSSaN: jak na czeskiej mieszkalem to chlopaki sie zawsze zbierali 'lecimy na maja cos zarobic i potem chlać' i tak sie zastanawialem jak oni zarabiaja no w sumie po fryzurach szlo dojac xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@HaSSaN: no wiem wiem, dlugo sie bujalem zeby sprzedac te mieszkanie. To byl parter, codziennie wystarczylo otworzyc okno i pachnialo konopiami, ludzie byli mili, zawsze pytali czy mam jakis problem. Zreszta wczesniej mieszkalem tez w ciekawym miejscu, dziesiata - broniewskiego tuz obok blokow awaryjnych. General ie moja lubelska historia to duzo opowiesci o patoli xD
  • Odpowiedz
@HaSSaN: imo granicą patologii na Kunickiego jest Lidl i ulica Wyścigowa. Jestem szczerze zaskoczony, że np z mieszkańcami bloku komunalnego na Mireckiego nie ma żadnych problemów. Gdybym nie wiedział co tam jest to nawet bym nie odgadł
  • Odpowiedz
@lublinmk: Dokładnie, odnoszę takie samo wrażenie, mieszkałem kilka ładnych lat na Słowackiego, przy Kunickiego właśnie i tam jest całkowicie inny świat ale wystarczyło zapuścić się za skrzyżowanie przy Lidlu i już pachniało srogą patolą, wydaje mi się, że sama w sobie Kunickiego nie jest może tak patologiczna co po prostu jeszcze z Maja i okolic jest tam niedaleko dojść piechotą a dalej już im się nie chce zapuszczać xD.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@HaSSaN: raz jeden jedyny dalem sie namowic na picie z nimi. Wozkownia w bloku przejeta na 'siłke' , lustro na stole, wiele workow z różnymi bialymi proszkami i wodka w plastiku po oleju. Swietny wieczor.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HaSSaN: zwykly blad. Tam chyba zaczynaja sie budynki po starej jednostce to moze byc i tak ze pod spodem jest bunkier i go oznaczyli. Czeska to boczna od kunickiego, niedaleko browaru / lidla przy browarze
  • Odpowiedz
Czeska to boczna od kunickiego


@cybulion: Tak, tak widziałem, a błąd jest bo teraz chyba Wyścigowa jest przebudowana i przesunięta a w miejscu starej Wyścigowej faktycznie już coś się buduje xD. Widać na zdjęciach satelitarnych ;).
  • Odpowiedz