Wpis z mikrobloga

Cześć, od jutra będę dumnym posiadaczem waporyzatora ( ͡º ͜ʖ͡º). To początek mojej przygody z #waporyzacja i mam kilka pytań do bardziej doświadczonych graczy.
1. Oprócz przepalenia, naładowania i wyczyszczenia powinienem o czymś pamiętać przed pierwszym użyciem? Jeśli ktoś popełnił jakieś błędy, których ja powinienem uniknąć, to śmiało może się nimi podzielić
2. Jeśli będę chciał podgrzewać w nim thc, to najlepiej będzie wrzucić samo thc, czy może thc+cbd lub może thc+cbg?
3. Czy abv z thc nadaje się jeszcze do blanta lub czegoś innego i jest możliwe, że klepnie? xD

Ogólnie, jeśli ktoś ma jeszcze jakieś porady dla nowicjuszy to też może się podzielić, być może przyda się przyszłym pokoleniom ( )

#waporyzator #cbd #wykopjointclub
  • 4
@jizzyb420: pamiętaj żeby regularnie czyścić bo żywica lubi się osadzać (no, zależy co palisz). Po czyszczeniu alkoholem propylenowym przepal go na sucho i tyle. ja różne rzeczy pakowałem do wapka i było spoko, grunt to mieć dobrą temperature. A jak waporyzujeaz marihuanen to pamiętaj że jeśli jej nie zweglisz to możesz ją używac do mieszania z tytoniem lub do ciastek( ͡° ͜ʖ ͡°)