Wpis z mikrobloga

Eee tam, ja tam lubię algorytm proponowanych piosenek Spotify, czy playlisty spersonalizowane pod moje zamiłowania. A o ile w niektórych przypadkach takie osoby mają rację, o tyle w większości jest to bezpodstawny ból dupy
@Coach89: mnie osobiście odrzuciło od spotify, że wiele z muzyki której słucham po prostu tam nie znajdę. Jak zaczynałem to lubiłem słuchać punk rocka, KSU brakowało pierwszych albumów. Obecnie lubię sobie puścić jakieś soundtracki z gier to często nie ma również. Zresztą ten wpis to bardziej hiperbolizacja by pośmieszkować niż realna krytyka. xD
@Merdarion_PL: No tak, bo Spotify to tylko możliwość odtwarzania muzyki. Masz w cenie 3 żubrów miesięcznie najlepsze algorytmy rekomendacji, daily i weekly mixy i największą społeczność tworząca playlisty.

Oczywiście z tym brakiem muzyki masz rację, raczej ciężko o niszowe kawałki.
Masz w cenie 3 żubrów miesięcznie


@spaduwa_mam_robote: nie piję alkoholu by rozumieć przełożenie tej równowartości na realne pieniądze.
Poza tym pozwolę zacytować swój komentarz wyżej ,,Zresztą ten wpis to bardziej hiperbolizacja by pośmieszkować niż realna krytyka. xD" Więc wracaj do meczu, a nie kłócisz się gdzie nie ma po co. xD