Wpis z mikrobloga

@pablo397: Gram od kilku tygodni i gra jest #!$%@? w pytke. Trochę ten otwarty świat się rozłazi jednak jak pójdziesz zwiedzać, w GTA to jakoś lepiej jest zrobione, ale misje fabularne to jest takie miodzio hard SciFi jakiego od dawna nie widziałem.
  • Odpowiedz
@pablo397: Pamiętam jak gra wychodziła i liczyłem że codziennie będą wychodzić patche to nie będzie mi się chciało codziennie tyle ściągać z torrentów to mówie KUPIĘ!
No ale 100zł+ nie dam za tą grę to pokombinowałem kupiłem przez VPNa z Argentyny xd za 60zł i liczyłem na patchę a tych już nie było xD Pamiętam jak mnie na mirko wyzywali że jak możesz, to wspaniała gra, czemu kombinujesz xD
A tu
  • Odpowiedz
@pablo397: Ja planuję jeszcze poczekać na dodatki i kupię wersję pudełkową. Niech se zarobią chłopaki. Na tle remakeów i remasterow mało kto ma odwagę wprowadzenie nowej marki.
  • Odpowiedz
Wykopki nie grający w grę ale komentujący , ze nie warto nawet za 40 zł XD. Grałem na ps5 w styczniu 2021 bylo kilka błędów ale sama fabuła gry jest rewelacyjna.
  • Odpowiedz
@devorious Ja przeszedłem w lipcu na PC i mam podobne zdanie. Były bugi, ale takie na poziomie Skyrima czy ogólnie Bethesdy. A to ciało wroga częściowo wpadło pod ziemię, a to jakaś broń zawisła w powietrzu, a to z fizyką coś poszło nie tak i po podniesieniu przedmiotu z półki reszta przedmiotów wystrzeliła w powietrze. Pomimo tego grało mi się dobrze, bo fabuła była ciekawa i niebanalna, dialogi były dobrze napisane i
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pablo397: kurła wszedłem tam i myślałem że jak kupię to dostanę stówkę a tu info że to niby ja mam zapłacić śmiechu warte
  • Odpowiedz