Wpis z mikrobloga

Powszechnie wiadomo,ze wiele dziewczyn marzy o karierze modelki i z tego powodu wpadaja w rozne choroby jak anoreksja,bulimia ,czy inne okolo kobiece sprawy jak brak miesiaczki. Ale czy istnieje cos podobnego u chlopakow? Pierwsze co przychodzi mi do glowy to to silownia i sterydy,ale nigdy nie spotkalem sie z przypadkiem,gdzie ktos naogladal sie Terminatora i za wszelka cene chcialby byc jak on i zaczal masowo bez opamietania jesc sterydy. Moze to tylko moja lokalna banka, macie jakies pomysly?

#mirkokoksy #rozowepaski #niebieskiepaski #modadamska #przemyslenia #przemysleniazdupy
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yacoshe: ja nie moge sie zaakceptowac mimo ze wiem ze wygladam normalnie i w porządku, bo lubie sport, ale zawsze od malolata bylem za chudy i teraz nie moge sie tego pozbyc i nie czuje sie ze soba komfortowo, najchetniej uzylbym sterydow zeby szybciej przymasowac i wiem ze ta relacja z cialem jest bardzo zla
  • Odpowiedz
@Yacoshe: po czesci przez kanony piękna z mass mediow, po czesci na pewno przez docinki z czasow dziecinstwa, kazdego wokol przez znajomych po rodzinę, ze jestem chudzielcem itp. A ludzie nawet nie wiedza jak to psuje glowe.
  • Odpowiedz
@ahlo: Za chudy ? Jak masz np. chude nadgarstki,to pamietaj,ze latwiej ci zbudowac proporcje, jak jestes chudy i niski to wiedz,ze ci wysocy,to nawet na sterydach maja problem z budowaniem masy :) Nie dostrzegasz pewnych zalet ^^
  • Odpowiedz
@Yacoshe: wiem, ze nie dostrzegam. Mam świadomośc tego, że to skrzywienie. Słyszałem juz dużo komplementów i słowa innych osób nie przekroczą naszej bariery.
  • Odpowiedz
docinki z czasow dziecinstwa, kazdego wokol przez znajomych po rodzinę, ze jestem chudzielcem


@ahlo: Rel, mega mi to ryło banie. Bardzo szybko za dzieciaka rosłem (i stosunkowo szybko przestałem rosnąć) i zwyczajnie nie nadążałem z wagą. Utrzymywałem jakieś 17 BMI do 15 roku życia aż przestałem rosnąć i waga w moment wybombiła mi do normalnej. Co gorsza teraz jak mam 24-25 BMI to matka nadal mi potrafi mówić, że "Chyba
  • Odpowiedz
@ahlo: To moze sprobuj sobie spersonifikowac ten kanon piekna. Jesli spojrzysz na to jak na przeciwnika,to rozklada ciebie samym swoim istnieniem. Zero wysilku,a ty chowasz glowe w piasek ,pomimo tego,ze masz lustro i widzisz co posiadasz. Ja na przyklad personifikuje sobie cala otoczke,ktora istnieje wokol mnie i probuje mnie ciagnac w dol, w sensie lenistwo, ludzie,ktorych spotykam,przeszlosc itp. i dzien w dzien mam usmiech na twarzy,bo udaje mi sie z
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Nigdy nie sprawdzalem jakie mam BMI,ale najlepsze samopoczucie mialem gdy wazylem 86 przy wzroscie 175. Pewnie przez to,ze nie brakowalo mi skladnikow odzywczych. Mental 100% + p--------n
  • Odpowiedz
@Yacoshe: 87/189 hir, ale ja mało rzeczy fizycznie robię to dlatego. Jak schodzę poniżej 80 to potrafi mnie regularnie zamraczać w losowych momentach, jak dobijam do 93+ to się czuję w c--j ociężale. Póki co nie mam problemu zrzucić/zyskać tych kilku kilogramów w miesiąc jak coś pójdzie nie tak, ale panicznie się boję, że pewnego dnia zacznę puchnąć jak mój stary i dobije do 150 kg skąd już nie wrócę.
  • Odpowiedz
@RobieZdrowaZupke: Jak zaczniesz,to przypomnij sobie o TRT - Terapia zastepcza testosteronem, to potrafi uregulowac metabolizm. Takie gwaltowne zmiany wagi to prawdopodobnie wina hormonow. Przy jakiej wadze robi ci sie kratka na brzuchu ?
  • Odpowiedz
@Yacoshe: Sporo facetów ma kompleksy też przecież - za niscy, za chudzi, za grubi. Tyle, że mało komu podoba się chuderlak więc u nas jest mniej anorektyków, a więcej tych co chcą przypakować lub nie mogą i żyją sobie z kompleksem.
  • Odpowiedz
@Yacoshe trochę wydaje mi się że na siłę próbujesz coś udowodnić pod swoją tezę

Bigoreksja (odwrotność anoreksji) jest co raz częściej opisywana u mężczyzn chodzących na siłownię. Uważają że ciągle za za mali, za chodzi itp. mimo że wyglądają często ponadprzeciętnie dobrze.
Przecież cały rynek suplementacji sportowej się na tym opiera, większość amatorów żeby dobrze wyglądać potrzebuje tylko zbilansowanej diety. A mimo to praktycznie nie ma ziomeczka który chodzi na siłownię bez półeczki w domu z witaminami, odżywkami, boosterami czy spalaczami od kfd czy innego olimpu. Efekty większości tych środków, czy suplementów to często nawet nie 1% całości (o ile wgl działają) a mimo to większość facetów jest skłonnych zapłacić w pogoni za lepsza wersją siebie.

Temat nie jest tak rozdmuchiwany jak anoreksja j kobiet. Bigoreksja nie doprowadzą tak często do skrajmych przypadków że ktoś już nie moze normalnie funkcjonować lub zagldza się na
  • Odpowiedz
@Yacoshe idąc dalej, tak mężczyźni też odczuwają skutki pogoni za męskim wzorcami z filmów, marvelów czy influ, którzy w większości są na b----e pod opieką lekarzy i specjalistów.

Gdy taki mireczek wejdzie na b---ę bez większej wiedzy tylko hehe bij centymetr tygodniowo nic się nie stanie. Często doprowadza do Stanów depresyjnych po zejściu, zablokowania lub pozostania bezpłodnym nieodwracalnie.
  • Odpowiedz