Wpis z mikrobloga

@Nightmare16: Zależy od wieku akumulatora i sprzętu do odsiarczenia. Porządnie zasiarczony, czasami też częściowo zamrożony zabierał mi jakieś pięć dni, żeby go doprowadzić do normalnego funkcjonowania. Z góry uprzedzam, pracowałem w tym biznesie, więc był sprzęt i sposoby do takich przypadków.
@Nightmare16: No nie wiem, będę tutaj Mirków zanudzał XD. Nikt takiego sprzętu w domu nie trzyma, to raz, a dwa, jak masz problem to zostawiasz akumulator w firmie która się tym zajmuje. Nawet nie wiem gdzie ciebie z takim problemem wysłać, bo robiłem w tym po drugiej stronie oceanu. Jak ktoś miał przysłowiowy nóż na gardle, to na czas gratisowej usługi ożywienia aku, w zamian dostał dobry używany bez kaucji. Później,
@Szkodnik1: chodzi o to że mało kto wie, że akumulator da sie odratować, że jak jest stary to po krótkim czasie całkowitego rozładowania niby jest do wyrzucenia, że potrafi sie zasiarczyć, itd..
takiej wiedzy nie ma tutaj nikt, i nikt nie zdaje sobie z tego sprawy co potrafi wyprawiać zwykły aku,
że są firmy które potrafią odratować aku, a już tym bardziej że jest jakiś wykopowicz który sie na tym zna.