Wpis z mikrobloga

Witam. Remontując swoje mieszkanie z #patodeweloperka miałem ograniczony budżet i zostawiłem tą lochę nad pralką. Miejsce się marnuje, chciałbym tam wrzucić suszarkę i zabudować. Przeszkadza mi w tym potężny kaloryfer. Jest możliwość przeniesienia (kupna nowego, mniejszego) nad wannę po lewej stronie wg mojego poniższego zajebistego projektu? Aktualny jest zasilany od dołu, jak rozumiem musiałbym kupić teraz zasilany od góry? Ktoś robił coś podobnego?
#remontujzwykopem #remont #mieszkanie
Maceek6 - Witam. Remontując swoje mieszkanie z #patodeweloperka miałem ograniczony bu...

źródło: comment_1662981808yfaBemUsR5S6lFqyFLyozV.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
@Maceek6 Wszystko się da. Pytanie tylko czy naprawdę chcesz tyle kuć w ścianie kiedy już masz wykończoną łazienkę. Upewnij się też czy przypadkiem ta ściana z drzwiami nie jest nośna, bo wtedy z kucia będą nici. Mogą być też problemy z przewodami elektrycznymi w ścianie, które zwykle idą na tej wysokości którą tu narysowałeś. Możesz też rozważyć puszczenie rurek w jakiejś dodatkowej zabudowie GK.

Co do samego grzejnika, to większość łazienkowych może
  • Odpowiedz
@Maceek6: kaloryfer możesz odwrócic do góry nogami z tego co kojarzę. To nie ma wiekszego znaczenia. Ale fakt na zrobionej łazience tyle kucia to współczuję.
  • Odpowiedz
@Colek: tutaj Wrocław jakby co
@selenita66: nad kaflami położyłem GK 4 lata temu żeby zlicować do równego, więc kucia będzie ciut mniej, ale faktycznie ściana jest nośna. Kurde nie wiem co zrobić, żeby mieć miejsce na suszarkę :/
@yawa: tego nie wiedziałem, ale on i tak do wywalenia bo jest na 3/4 ściany
  • Odpowiedz
@zalogowany_jako: nie chcę robić tego budżetowo, ma być ładnie. Rurki są jakiej średnicy mniej więcej? Muszą być w tej gąbce koloru czerwonego i niebieskiego? Sorry za głupie pytanie, ale akurat na tym się kompletnie nie znam.
  • Odpowiedz