Wpis z mikrobloga

#siatkowka #polska #sport #volleyball #reprezentacja

Gratulacje dla kadry za 2 miejsce. Jednej osoby z tej kadry nie mogę zdzierżyć, Tomasz Fornal.
Pofarbował włosy, ubiera jednostronne kalesony na mecz i wali te swoje cwaniackie uśmieszki. Gościowi się wydaje, że jest przezajebisty. Wczoraj jak prowokował Włochów a potem dostał taką czapę pod nogi to było piękne podsumowanie.
To jest typ gościa na którego patrzysz i się #!$%@? nie wiedząc dlaczego.
Pobierz Vanderwill - #siatkowka #polska #sport #volleyball #reprezentacja


Gratulacje dla...
źródło: comment_1662969598tzyZw33VK5jzil1nuq03jS.jpg
  • 6
@Vanderwill: A jaki pisałem, że potencjał ogromny, ale emocjonalnie niestety nie dojeżdża (było to już widać na Mistrzostwach Polski) to wszyscy się na mnie rzucali, że jak mogę krytykować cudownego Tomka. Przecież on musi grać w wyjściowej szóstce, bo przecież jest najlepszy....
Pofarbował włosy, ubiera jednostronne kalesony na mecz


@Vanderwill: najgorzej, powinni zabronić farbowania włosów i ubierania kalesonów, jedna dopuszczana fryzura i tyle

emocjonalnie mu trochę brakuje do reszty.


@Arw165: zależy co masz na myśli pisząc reszta - czy takiego Kurka, który sam się nakręca, motywuje, drze ryja na naszych, czy naszą linię przyjęcia, która po prostu spuszcza głowy
@Vanderwill: dowalanie sie do fornala, ze prowokowal wlochow XD
A wlosi to moga sobie gadac przez siatke i pokazywac gesty, a my powinnismy jak reszta zawodnikow glowa w dol i znac swoje miejsce w szeregu.
Jak dla mnie tego bylo potrzeba. Wejsc troche w rozmowki pod siatka i brakowalo tego od wyjsciowej 6tki zeby miec jaja, a nie przestraszyc sie przeciwnikow.
I co za sens ma ocenianie jego po tym jak