Wpis z mikrobloga

@HungarianBookSmuggler: pieprzysz bzdury, starasz się wybielać pisowczyków, odnosisz się do własnych urojeń jak do faktów, nie podajesz nawet jednego argumentu więc bohatersko wyzywasz od trolli i uciekasz, nie mój poziom, nie wołaj mnie już
Staram się #!$%@?ć po i pis w czapkę


@HungarianBookSmuggler: nie kłam bo przykro się patrzy skoro sam temu przeczysz wpisami, starasz sie #!$%@?ć po i wybielać pis

Twoje zdanie jest tyle warte co zdanie Polaków mieszkających 20 lat w Chicago a głosujących w wyborach na rząd Polski i wypowiadających się w tym temacie.


@HungarianBookSmuggler: na szczęście nie kryptopisiorowi to oceniać, a moje zdanie jest nadal warte dużo więcej niż twoje
@HungarianBookSmuggler: prawda, moim zdaniem również nie ma. Tylko czy bycie biernym nie tylko nic nie zmienia, a wręcz może szkodzi? Smutne se mamy do wyboru zło lub mniejsze jak to określiłeś- chociaż skoro tak jest to w sumie i tak sami się wybiorą
@Topev: A co to za różnica czy my ich wybierzemy czy się sami wybiorą jeśli to jest jedna klika? Jedni drugich straszą rozliczaniem i więzieniem, a za kamerami razem "wódkę" piją. Jedni na drugich nadają a jeśli chodzi o głosowanie w uwaleniu małych i średnich przedsiębiorstw to głosują razem. Pomysł pisowski jakim jest 500+ popierają wszyscy teraz, chociaż kiedyś twierdzili że się nie da tego zrobić. A ten ogrom pieniędzy mógłby