Wpis z mikrobloga

Cześć brodacze, wrzucam update 33 tygodni minoxa na brodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cóż mogę rzec, dziury powoli się zapełniają :)

Ile czasu minęło?

-10 tygodni smarowania rano i wieczorem ALOCUTANU FORTE.
-od 23 tygodni zacząłem używać LOXON 5% (mniej wysusza mi mordę i dużo mniej białego osadu)

Dlaczego ALOCUTAN FORTE/LOXON 5%?

-AF jest to najtańsza wersja minoxidilu i to jest w sumie główny powód XD
-ogarnąłem sobie jeszcze taniej loxon 5%, więc kupiłem zapas na 3 miechy :).

Widzisz efekty?

-mogę już zdecydowanie powiedzieć, że to działa :), ale jeszcze długa droga przede mną.

Co robię, aby efekt był szybszy i lepszy?

-mikroigłowanie 0.5-0.75mm co tydzień w sobotę wieczorem dermapenem. (wtedy nie nakładam minoxa, dopiero 24h po, ponieważ mocno mikroigłuję i za dużo mi do krwi przechodzi)

Efekty uboczne?

-pierwsze 6 tygodni był luks torpeda, nie robiło to żadnej różnicy w życiu codziennym, później jakieś 2 tyg temu mi strasznie mordę wysuszało i miałem biały osad, który wyglądał słabo (po zmianie z Alocutanu na Loxon to znikło :) )
-po obserwacji swojego ciała zauważyłem, że owłosienie mi się zwiększa (wszędzie #!$%@?), zaczynają się włosy na plecach/barkach/ jakieś widoczne włoski pod słońce na uszach XDDDD (nie było tego oj nie), powyżej ''linii brody'' też pod dobre światło są widoczne już dłuższe włoski (tam gdzie ich nie powinno być w ogóle xD).
-Koło 11 tygodnia zauważyłem, że coś jest nie tak lekko ze wzrokiem, bo zawsze miałem perfekcyjny wzrok a nawet trochę ponad normę a ostatnie tygodnie czasami muszę się skupić, żeby widzieć coś co kiedy było bez spięcia. Powoli przechodzi, także luzik :) (jem 200-250 marchewki dziennie dodam :) + dodałem omegę 3 do supli)
-szybszy oddech (wraca do normy)
-pogorszenie wzroku (zeszło, nie ma się co bać)

W razie pytań i porad jestem całkowicie otwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Więcej fot w komentarzach.

Obserwuj hasztag ##!$%@? , aby być na bieżąco z moimi updejtami dotyczącymi włosów/suplementacji/testosteronu/dietetyki/treningów i ogólnego rozwoju swojej postaci.

Pozdro, Wasz s0ngo.

#minoxidil #loxon #broda #looksmaxing
s0ngo_ - Cześć brodacze, wrzucam update 33 tygodni minoxa na brodę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Cóż m...

źródło: comment_1662925754txCfLfNxlKRJRmDyOIUGZD.jpg

Pobierz
  • 17
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s0ngo_: Ogólnie masz założony z góry czas przez który chcesz stosować minoxa? Interesuje Cię konkretny efekt bez względu na czas, czy stosujesz na razie bez konkretnych oczekiwań?
@s0ngo_: spoko, dzięki za odpowiedź, jednak zrezygnowałem z tego minoxa, bo coraz więcej opinii o negatywnych skutkach ubocznych pojawia się w necie im bardziej popularny staje się minox. Jednak libido i serce dla mnie ważniejsze od brody. Spróbuję sam derma rolling, może coś da :)