Wpis z mikrobloga

Pamiętacie jak ten obleśny manipulator wraz z rusofilem jasnowidzem Jackowskim na początku inwazji, po napotkaniu oporu, twierdzili, że Putin rzucił byle jaki sprzęt i byle jakie jednostki, że Putin traktuje to jak ćwiczenia, a dopiero potem rzuci nowoczesne uzbrojenie i wyszkolonych żołnierzy.

#ator #jackowski #wojna #ukraina
Pobierz
źródło: comment_1662924488nMYlToyQp4s8cXMmviw7d1.jpg
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@danieldan: no ale wrzuć tu też zdjęcia na przykład @wolskiowojnie i innych ekspertów, bo wszyscy mówili na początku wojny, że Putin rzucił byle jaki sprzęt i ma duże rezerwy czołgów na przykład.
BTW myślałem, że ten gość ze zdjęcia już nikogo nie interesuje, ja ostatni raz go widziałem parę lat temu gdziekolwiek, a co on tam ma do powiedzenia to w ogóle nie wiem xd
@danieldan: Szczerze mówiąc to sam tak na początku trochę twierdziłem bo caly świat miał do nich „respekt” jakiego to oni super sprzętu nie mają, a okazało się, że ten cały ich nowoczesny sprzęt to gówno w kolorowym papierku, ale czas ich pięknie zweryfikował i wyszło, ze są #!$%@? warci ¯_(ツ)_/¯
@danieldan: pomimo, że gość jest klaunem, to akurat można z tym się zgodzić. Przecież do tej pory tam walczy jakaś zbieranina niedoświadczonych soldatów ze sprzętem rodem z demobilu. Przecież były nawet zdjęcia jak rassijanie sobie łazili z bronią z okresu IIWŚ. Dodatkowo Putin ma dopiero teraz mobilizacje robić. Myślisz, że po co on złom skupuje np z Koreii Północnej?

Gdyby tam chciano walczyć na poważnie, to by z Ukrainy nic nie
@emantes88: BaldTv to swego czasu był jeden z trzech najlepszych kanałów na YT (nieważne czy prawdziwe czy nie ale robil to profesjonalnie nie jak Ator bredzi bez researchu) z ciekawymi dokumentami i teoriami ale skręcił w kierunku heliocentryzmu, nasa, teoria strun, planety, podbój kosmosu i inne tego typu bzdury dla przegrywów marzących o kolonizacji Marsa xD
Pamiętacie jak ten obleśny manipulator wraz z rusofilem jasnowidzem Jackowskim na początku inwazji, po napotkaniu oporu, twierdzili, że Putin rzucił byle jaki sprzęt i byle jakie jednostki, że Putin traktuje to jak ćwiczenia, a dopiero potem rzuci nowoczesne uzbrojenie i wyszkolonych żołnierzy.


@danieldan: dasz link do tego nagrania? chętnie posłucham