Wpis z mikrobloga

@Kempes: Zawszę kisnę z tego że prawaki uważają się za elitę intelektualną co logiką i faktami wyjaśniają każdego a tal naprawdę głupszych oraz bardziej naiwnych, łatwowiernych ludzi to ze świecą szukać.
  • Odpowiedz
@Kempes: serio mega współczuję Ukraińcom, ale to jakiego złomowania wszelkiego konfederuskiego patoprawactwa i wszystkich z „włonczonym” myśleniem dostarczył nam okres od lutego, to coś pięknego xD
  • Odpowiedz
@Kempes: kiedyś jeden typ spytał mnie jak to się stało, że mam tak lewicowe poglądy, jego zdaniem oczywiście, bo sam uważam siebie nadal za człowieka o raczej konserwatywnej myśli w niektórych aspektach.
Ta wymiana zdań w tym screenie doskonale odpowiada na to pytanie. Polska prawica jest zwyczajnie intelektualnie obrzydliwa i odpychająca
  • Odpowiedz
@Kempes: i to jest właśnie bekowe. Jak polski orzeł na Ukrainie to spoko, jak polskie sklepy na Zachodzie - zarąbiście, ale niechże się coś takiego stanie na odwrót w Polsce, to łooo panie, tragedia xD
  • Odpowiedz
@Kempes ja #!$%@?... ja w sierpniu byłem w Polsce, jechałem InterCity. Za mną plecy w plecy siedział staruszek z córką. Córka lekko z 60 lat. Omawiali jakieś obrazy i techniki malarskie. Stary Pan był jakimś artystą, wysiedli nim zdążyłem zagadać.
Za moją żoną siedziały jakieś Grażyny. Coś tam gadały, a jedna w końcu uniósła głos i wali
Daj spokój, podmiana etniczna już się dokonała.

Nosz #!$%@? mac...
  • Odpowiedz