Wpis z mikrobloga

@riotwarrior: ze slabych stron to
1) wc na dole w wiatrołapie, ciezko mi sobie wyobrazić wychodzenie "na korytarz", zeby wejsc do toalety
2) jedna lazienka na 4 sypialnie to nieporozumienie
3) brak garderoby czy pralni (chyba, ze w tym pomieszczeniu gospodarczym to ok)
  • Odpowiedz
@stary_zjadacz: Kolega architekt :) Takze nie ma zadnej strony ani nic.
@beaver:
1) wc na dole w wiatrołapie, ciezko mi sobie wyobrazić wychodzenie "na korytarz", zeby wejsc do toalety
Zastanawialem sie nad tym, ale zobacz, inna opcja to WC na dole w pomieszczeniu glownym. Z dwojga zlego wiatrolap jest bardziej dyskretny, na uboczu, lepsze dla gosci. Tak sobie to zracjonalizowalem
2) jedna lazienka na 4 sypialnie to nieporozumienie
Narazie gówniaków
  • Odpowiedz
@riotwarrior: co do wc, zgodzę się, ze na dole ciężko znaleźć jakieś inne miejsce niż to zaproponowane. nie zmienia to jednak faktu, ze to bedzie niekomfortowe w codziennym użytkowaniu - bo przecież nie tylko goście będą z tego korzystać, wy także, chyba ze będziecie z salonu latać na górę? :) już chyba wolałabym ściankę z drzwiami do wiatrołapu cofnąć o te niecałe 1,5 metra, żeby drzwi do wc znalazły się jednak
  • Odpowiedz
Jakis pomysl jak powiekszyc? Co bys skorygowal?


@riotwarrior: nie wiem jakie masz oczekiwania od tych pokoi

Natomiast teraz widzę że łazienka na górze jest źle zrobiona. Ona ma 235 cm na których ma być wanna, umywalka i wc. Wszystko będzie ciasne, bo minimum to: wanna 75, umywalka 90, wc 90 co daje 255 cm. Dodaj jeszcze tynk i płytki to będzie do minimum komfortu brakowało 25 cm.

poza tym na tym
  • Odpowiedz